Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Tepkiler , kızgınlıklar vs...... - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Nadas Alanı > Müştemilat
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Tepkiler , kızgınlıklar vs......
Konudaki Cevap Sayısı
32
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
38253

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara Modları Göster
Eski 16-01-2007, 10:01
dentist - ait Avatar
dentist dentist bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 1.058/2200
469 Mesaj ına 3880 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Tepkiler , kızgınlıklar vs......

Tepkisiz kalmayın...

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2007/01/16
dentist kullanıcısına teşekkür edenler
ChinaDex (22-01-2024), Ramo (17-01-2007)
Eski 02-03-2007, 07:59
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
Unhappy tepki mepki hak götüre...hala yerimizdeyiz

Orman yangınlarının önüne geçilemiyor. Antalya'nın Kaş ilçesinde dört gün önce başlayan yangın hala söndürülemedi. Muğla'nın Bodrum ilçesinde dün başlayan yangın da kontrol altına alınamıyor. Yangınların artışa geçmesi üzerine polis, sabotaj olasılığını değerlendiriyor.(ağustos 2006)

Orman yangını, bölgedeki yaban hayatını da etkiledi, yaban keçileri ve geyikleri yerlerinden oldu

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden bir yetkili Yangının çıktığı yerlerin tamamına yakınının jandarma bölgesi olduğunu söyleyen yetkili, ''sabotaj söz konusu ve bu birden çok oluyorsa akla ilk önce terör örgütü geliyor'' dedi.

Bodrum'da çıkan orman yangınında tarım arazileri ve arı kovanları tahrip olan vatandaşların zararlarının saptanması için çalışma başlatıldı.

bodrum da 700 hektar, kaş 500 hektar, Kuşadası yaklaşık 500 hektar, Çanakkale-ayvacık 5 ayrı noktada, Nazilli 40 hektar orman 20 hektar kestanelik, Adana 100 hektar kızılçam, Soma 13 hektar, Kütahya da ise 5 hektar ormanlık alan tahrip oldu.

2006 Ağustos ayında ard arda oluşagelen ve birçok yerde aynı anda yükselen alevler nelerimizi aldı götürdü, söylemeye dilim varmıyor

Bence yapan herbirini dalından koparılmış kelek misali yanmış ağaçların dallarında sallamalı ...ki ibret-i alem olsun
meraklı kullanıcısına teşekkür edenler
dentist (02-03-2007)
Eski 09-03-2007, 17:12
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23006 Kere teşekkür edildi
Talking Tepki miiii

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, bu sabah kendisini karşılayan İstanbul il yönetimine kızarak, "İstanbul'da ne oluyor? İstanbul'da yavşak ilişkiler oluşmaya başladı" dedi.
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez
Eski 09-03-2007, 21:17
Buddha - ait Avatar
Buddha Buddha bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 55/105
26 Mesaj ına 165 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Bahçemizde tepki başlıklı bir köşe olduğunu henüz öğrenmiş olduğumdan , hisselerin bulunduğu topic kümesinin altında , pazartesi almayı düşündüğüm , şahsına münhasır takılmayı seven , pek bir getirili , daiminde iyisinden götürülü basılısının kutsal kağıt değeri olduğunu düşünüp alır almaz fiziki teslimatını istiyeceğim , alım emrini girmeden ardımı koministlere bağrımı oralara dönüp en azında 5 rekat namazımı eda edeceğim , hak yolunu bulur nasibimize düşer ise sahip olacağım , kavuştuğumda göbek hizamdan 1 karış yukarıda taşıyacağım , verdiğim komisyonu zekattan ettiğim zararı günahtan olası karları ise cukkadan sayacağım tahtası misvaktan yapılı olduğuna emin olduğum kutsal emanet saydığım grafiğini göreni imana, görmeyeni yola getiren sabah hacmi Eyüp te cuma cemaatini öğle hacmi akşamcı kadehini andıran sıfatını diyar ellerde gurbet sevgili ANNE den dahi duyamadığım değerime ait topik in acil açılmasını istiyo tepkimi ortaya salıyorum...
Buddha kullanıcısına teşekkür edenler
AnnE (09-03-2007), buena vista (10-03-2007)
Eski 09-03-2007, 22:01
meraklı - ait Avatar
.

Cool

Sayın Buddha,

Nev-i şahsınıza takılmayı seven ruhunuza uygun devam eden bilumum kağıt ve edavata uygun sahiplenmelerinizi müteakip, 5 vakit üstü bir de şükür namazlarınızı da eda ederkene,zararları ve cukkanızda kalanları kenara ayırıp, hiç anlamadığım ilgim dahiline girme salvoları yapmaya çalışan borsa adılı alanı her merakımda anlamlar çıkartmaya çalışırken kalmayan saç tutamlarımı da bir kenara koyup, yaban ellerdeki muhterem valide sultanı da andıktan sonra koministlerin, nazilerin ve sair ül cenap hazretlerinin arkada veya önde kalmalarını da anlamışken vermiş olduğunuz tepkiyi, uluorta mekana yaymanıza en içten dileklerimle katılıyorum.

Malum göbek üstünde tuttuğunuz, kavuşmayı umduğunuz değerli olabilecek malzeme konusunda ancak elimden gelen size şans dilemektir.

Eski 11-03-2007, 12:23
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5526 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Az yukarda , muhteşem göbeciğini kaşırken çekilmiş resmi bulunan Buda Bey'in yazdığı ve kimsenin anlamadığı , ben dahil bazılarımızın anlamış gibi yaparak teşekkür falan ettiği yazı, birkaç gün süren uğraşlar sonunca çözümlenebilmiştir.

Topik açın diye biten , okuyanın '' lamn topik açtın da niye açtın diyen mi oldu '' diye tepki göstermeye yeltenemediği , bu klasik bahçe karışıklığı ile yazılmış ve yazdıkça dağılmış , aslında yazanın yazarken fena halde dağıtmış olduğu yazı , VARYO isimli bir tahtadan ve o tahtanın topiği olmamasına duyulan tepki ile alakalıdır.

Şimdi derler, Varyo mu ? ha vaarr, ha yooo...
Ben bu tahtayı yirim yirim..
Koca bahçede tahta, kalmadı , varyo ile alakalı yazı yazılacak delik arıyor vatandaş.

Bilmem var mı yoo mu ?
AnnE kullanıcısına teşekkür edenler
Buddha (11-03-2007)
Eski 11-03-2007, 12:33
Buddha - ait Avatar
Buddha Buddha bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 55/105
26 Mesaj ına 165 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
AnnE´isimli üyeden Alıntı
...., VARYO isimli bir tahtadan ve o tahtanın topiği olmamasına duyulan tepki ile alakalıdır.

Şimdi derler, Varyo mu ? ha vaarr, ha yooo...
Ben bu tahtayı yirim yirim..
Koca bahçede tahta, kalmadı , varyo ile alakalı yazı yazılacak delik arıyor vatandaş.

Bilmem var mı yoo mu ?

Ben de dedim gurbet eller bu kocayı kocattı fırça kayacağı yere teşekkür eder oldu.

Bak koca ana sen bu tahtayı yirim dersin , bana aklınca kayarsın ama bilki senin tahta materyaline ve kayma fiiline elin gavurunun snowboard dedikleri zamanlardan çok bir önceleri İZME derlerdi bizim uşaklar.

Kayacaksan İZME yi batacaksan ÇİZME yi alda gel...
Buddha kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (15-03-2007), neron (11-03-2007)
Eski 14-03-2007, 08:17
ayfer ayfer bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6/15
3 Mesaj ına 9 Kere teşekkür edildi
Post Fal

Bir süre önceydi,
Arkadaşım kahve fincanına baktı baktı ,
Ayfer burda oturan boğa gibi tarikat lideri gibi bir şey
görüyorum,ne o bizden gizli bir tarikata mı giriyorsun diye sordu.
Ben ve tarikat...Llider tiplerden pek hoşlanmayan hatta
bu yüzden siyasi partilere bile uzak duran birine bu soru.
Sonra düşündüm benim tarikatlarla ne ilişkim oldu?
İki yıl önce eşimle Altunizade de arabayı parkettikten sonra
birileri yanımız yanaşıp Yehova Şahitleri için broşür verip
konuşmak istemişlerdi kibarca hayır demiştik.
Bu yaz da nasıl becerdikse Avrupa başkentlerinden birinde
evin kapısını açalım derken anahtarı kırıverdik.
Apartman önünde Polonyalı çilingiri beklemeye başladık.
Birden,apartmanın camları tamamen kapalı bodrum katına kadınların girip çıktığını gördüm.Merakla oraya
yönelip kapıyı açan bayana yerle ilgili bilgi sordum.
Güleryüzle beni içeriye davet edip gezebileceğimi söyledi.
Ayakkabılarım çıkarıp içeri girdim.Mor rengin egemen olduğu mumların yandığı ayin yapılan bir yerdi.
Sonra beni ayakkabılarımı düzeltme nezaketini de göstererek
uğurladı bayan.
Bir süre sonra bir bayan arabasını çalıştırdı, tarikat
lideri olduğunu tahmin ettiğim bir bey diğer iki bayan
da gelip arabaya bindiler bizim ilgili meraklı bakışlarımızdan
olsa gerek,
Bayanlardan biri arabadan inip yanımıza gelip bir sorunumuzun olup olmadığını,
yardımcı olabilecekleri bir konunun olup olmadığını sordular.biz de durumu açıklayıp teşekkür ettik.
Ben de bir borsa tarikatı üyesi miyim diye düşününce,
Saros culardan değilim,kavuniçililerle işim yok.
Mobius un canlı yayınlarının ikisini dinleyeli epey oldu.
Bugünlerde izleyemedim.Televizyona çıkıp çıkmayacağını
bana haber vermediğine göre bu gruptanda değilim.
Ha bu arada kesin olan ise küçük yatırımcı olduğum.
Bu yazsonu Finans İnvest te hesap açsam mı diye uğradığımda
bana büyük portföylerle ilgilendiklerini söyleyip benim gibi yatırımcılara kendilerinin uygun olmadıklarını ima
etmişlerdi.
Kimlerle aram iyi diye düşündüğümde karşıma Japonya çıktı.Öyle ya Japon arkadaşım arada yılbaşı kartı atıyor.
Japonya endeksini tahmin etmek şimdiye kadar İMKB yi tahminden daha kolaydı ama bugünlerde oda zorlaştı.
USD/JPY de kafama 124 diye bir şey takılmıştı ki
dün ekran da bir grafik açtım,kitaptan da fal bakar gibi bir sayfa açtım.
Açtığım sayfadaki karşıma çokan kelalaka eski aksu İplik grafiğine göre USD/JPY 115 in altına kayıyor.
Bugün oturup şu parite grafiklerin falına tekrar baksam iyi olacak ama parite grafikleriyle
hiç ilgilenmemiş biri için ezbercilikten öte olmayacağını da hissediyorum.

S&S

Not:Sayın Anne ye özel teşekkür , neden mi?
1)Uzun bir süredir pirinci ayıklamadan kullanıyordum.Bazen
ayıklayan tanıdıklarımı görünce duyduğum,ben yaptığım işi
savsaklıyor muyum takıntısından kurtardınız.
2)Her ne kadar arada Dr.Oetker ürünlerini kullansamda
oğlum eve geldiğinde çok sevdiği için mutlaka sütlaç
(süt şeker pirinç v.b ile) pişirdiğimi ,hazır ürün kullanmadığımı
hatırlattınız.
ayfer kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (15-03-2007), dentist (14-03-2007)
Eski 14-03-2007, 10:21
meraklı - ait Avatar
.

omg.gif

Okuyorum...okuyorum...okuyup da duruyorum....Ne bu yaaaa....

Bir pirincin taşıdır, çeltiğidir gidiyor...sütlaç yapmanın ve yedirmenin derdine mi düşüldü.
sütlacı yaparken neler katarsınız, azıcık portakal ya da limon kabuğu rendesi, vanilya , bir taşım kaynat ve kapat. Kaselere böl , soğusun , ye...

Sonra aklıma doğal olarak anacığım geldi. Zamanında o kadın ki sabahın kör bi vakti kalkar - yedi nüfus kolay değil-kahvaltıyı hazırlar çayı demler, böreğini çöreğini yapar, sofraya koyar, evin ademoğulları da sabah mahmurluğu ve işe gitmek zorunda kalmanın dayanılmaz isteksizliği ile sofraya kurulur, yer içer elhamdülillah der çıkardı..

Şimdi bakıyorum da metroseksüel erkeklere artık dipfriz mamülü hanımlar da eklenmiş..Sonra çıkmış demişler ki evime de bakarım kariyer de yaparım. Tabi yaparsınızzzz...alın hazır gıdaları getirin evinizdeki yardımcı(!)kadına, pişirsin, ütülesin, temizlesin, çocuğunuzu büyütsün...sonra siz ev bakıyorum diye zıplayın ortaya. Dondurulmuş kesilmiş hazır soğan-patates, ayıklanmış temizlenmiş dondurulmuş ıspanak, vıcık vıcık çamurlarından arıtılmış semizotu varken, yemek de yapmak dert miki..

En son soğan doğrarken ne zaman ağladınız, ıspanakları ayıklayıp yıkarken elleriniz en son ne zaman dondu... Deyiverin hele gariii. Kesilmiş hazır küp domatesler yerine , avuç içlerinizde domates keserken kalan bıçak izi ve acısını en son ne vakit tattınız. Senelerce sadece 4 st uyuyup çamaşır ,bulaşık, çocuk ve dersleri, koca derdi, yemek derdi, misafir geldi-gitti ile geçirdiniz mi....

Neyse gene çenem düştü...Kalın sağlıcakla

Not: ArkaBahÇe de sayın ayfer yazmış ama bunu cevaben oraya almak yerine buraya daha uyar diye düşündüm...
meraklı kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (15-03-2007), su (16-03-2010)
Eski 14-03-2007, 12:52
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5526 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Ama yine de , pirincin taşını ayıklama numarasına yatmamak meselesini de ihmal etmemek gerekir.

Doktor Ötker ölmedi , kalbimizde yaşıyor.
AnnE kullanıcısına teşekkür edenler
ChinaDex (22-01-2024)

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş arama yap
Modları Göster