Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Kum saati - Sayfa 3 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Piyasalar > Elliot Waves
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Kum saati
Konudaki Cevap Sayısı
111
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
36327

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 05-03-2006, 20:14
hakan hakan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/289
95 Mesaj ına 639 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Hedef calismasi

Oturup 5 in 5in 5 ini bekleyen berg.
Eski 05-03-2006, 20:52
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Kisa vadede kötümser ama biraz daha orta vadede gidilecek yolun daha cok oldugunu gösteren senaryo ew bakis acisindan daha makul duruyor.

Strateji olarak düsününce bu seviyelerden bir iki gün icinde yükselis gelirde yukari devam ederse senaryo 1 yani 54.000 lerde bu isin bitecegini

Yok bu seviyelerden asagi devam ederse o zaman senaryo 2 yi yani yesil 4 düzeltmesini yapiyor oldugumuzu düsünecegim. Sonrasinda keyifli ve hizli bir yükselis bekliyor olacagim.

5.5 inin 5 ini sabirla bekleyen 4 lerde mal satmayan berg
hakan kullanıcısına teşekkür edenler
alihoca (06-03-2006)
Eski 09-03-2006, 20:27
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Krokimizde son durum

Önemli seviyeler grafikte gözüküyor.

Yarinki kapanistan sonra daha detayli bir inceleme yapabiliriz.

Düzeltme bittikten sonra tekrar yukarilara devam edecek.

Eski 12-03-2006, 14:44
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

TA yapmaya basladigim günü dün gibi hatirliyorum. Sadece matriksten ortalama ve RSi nin hareketlerine göre borsayi takip ederken, birden derin bir düzeltme ile karsilasmis borsa tecrübesi az olan beni arayislara itmisti.

Bir dostun yardimiyla metastock kurdum ve üstünde kalici cizgiler atmaya basladim.

Bu arada hergün baktigim yazdigim dostlar edindigim forumda bu grafikleri yayinlamaya basladim.

35,000 olacak derken sevgili dostum Skoc`un hazirladigi grafikli afiste verdigim grafik DS bazli 3,5 ds bazindaydi(resimde 35000 gözüküyordu). O afis su anda bende yok bulabilirsen nostalji olarak güncel halini verecegim.

Icimdeki ses bu düsüsün cok derin olmayacagini söylüyordu.

O güne kadar sadece temel beklentilerle Türkiyenin yeni bir evreye girdigi ve ekonomisinin daha iyiye gidecegi, halkimizin daha iyi bir yasama dogru yeni bir yola girdigi görüslerimle borsada al yat yapan bir yatirimci iken birden grafikler al satlar vs relerle bogusmaya basladim.

Kisa sürede kendime bir sistem olusturdum ve bu sistem genelde calisti. Yinede eksik olan biseyler vardi. Sonunda EW ile tanistik ve bu tanisma bana sistemimden cikip henüz bilmedigim bir hesap ugruna düsüse malda yakalanmama yol acti.

Borsa düsüslerde ögreniliyormus demekki.

O eksikligi tamamlamak ugruna EW ögrenme sürecim basladi.

Surda bu konuda yaptigim ciddi calisma ve denemelerim üzerinden cok zaman gecmedi.

Benim icin kesinlesen tek sey gecmis etiketlenir gelecekse sadece tahmin edilir olmustur.

Belkide hic bu grafiklere vs lere bulasmasaydim su an portföyümde cok daha ciddi büyümeler görecektim. Yinede bilgi yerinde ve zamaninda kullanildiginda hic bir zaman gec degildir diyorum.

Burada paylastiklarim ögrenme sürecimin gelismesini gösteriyor. Üc yil önceki Berg e sorsaniz hic TA EW Vs yapmadan söyleyecegi tek sey hersey daha güzel olacak olurdu. O kadar caba ve ugrastan sonra farkli bisey söyleyemiyorum. Berg-(TA,EW)= berg

Bu acidan israrla hazirladigim grafikleri sadece bir acemiye yormanizi ama icimdeki sesin bu düsüslerin daha büyük yükselislerle devam edecegini söyledigini bilmenizi rica ediyorum.

Bu güzel forum ortamini bizlere olusturan, yaptigim calismalarda önemli püf noktalarini bir seklide bana ulastiran dostlara tesekkürlerimi ve saygilarimi sunuyorum.

Gelelim soru isaretleriyle dolu modelimize.

alihoca (12-03-2006), bikmisbroker (12-03-2006), buena vista (12-03-2006)
Eski 12-03-2006, 14:44
HANNIBAL - ait Avatar
HANNIBAL HANNIBAL bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 211/64
21 Mesaj ına 116 Kere teşekkür edildi
HANNIBAL - MSN üzerinden Mesaj gönder
Tanımlı

UGH....!!!!
Eski 13-03-2006, 00:25
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Ugh...
Eski 13-03-2006, 16:32
onlooker (ayrılmıştır) onlooker (ayrılmıştır) bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 29/7
3 Mesaj ına 60 Kere teşekkür edildi
Tanımlı serengetinin boğaları

Sevgili berg, malumun elliott dalga prensiplerinin temelinde sürü psikolojisi yatmaktadır. Vakti zamanında çobanlık yapan veya çobanına fırça atan atalarımızdan biri buyurmuş ve mealen demişki "sürüden ayrılanı kurt kapar". İyi demiş, hoş demiş ve kendince doğru demiş, amma ve de lakin sormak lazımdır bir boğa açısından o lafı söyleyen rahmetliye "sürüden ayrılmayıp da mezbahaya mı gideyim" mealinde. Diyeceksin ki ne alaka, nerden çıktı bunlar. Arif olan anlardır buna verilecek yanıtım. Ekleyeceğim son cümleler ise, serengetinin boğaları üzerinedir. Zavallı hayvanlar iki tutam yeşil ot için, nehrin karşı kıyısına geçmek zorundadırlar. Bana bir şey olmaz ben önderimi takip ederim anlayışıyla, kuraklık ve açlık nedeniyle karşı kıyıya geçmeye çalışırken, pusuya yatan timsahlara av olmak ve ölüp gitmektir bir kısmının kaderi. İşte bu noktada, serengetinin boğası olmak ama öndekini takip etmemektir arayışımız. Karşı kıyıdaki çimenlerin yerini ise, kim nederse desin Elliot Dalga Prensipleri söylemektedir. Forumlar, tüyolar, ahmetin aldığı, hansın sattığı, falanın sihirli indicatörü, t nin sayımı, k nin analizi, x in yönlendirmeleri vs. değildir. Eğer öyle olsaydı, 4,30 da satıp 3,60 bekleyenler, 5.35 te sarı kırmızı çanağın kulpu diyenler, takastı, para girdi tühh gene çıktı, rsi sat dedi, ama dur cci daha demedi, zaten bolinger alt bandı, bi de psar mı eklesek diyenlerden farkımız olmazdı dogan da. Bilenler bilir bilmeyenler ise www.veriborsa.com adresinden dohol topiğine yılbaşından itibaren bakabilir.
Son söz: Doğru yoldayız.
sevgilerimle
onlooker (ayrılmıştır) kullanıcısına teşekkür edenler
berg (14-03-2006)
Eski 14-03-2006, 08:10
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Sevgili Onlooker gercekten Doholü uzun süredir takip etmekte ve nerdeyse hedeflerin tamamini tutturmakta basarini ben iyi biliyorum.

Sari kirmizi lambalardan sonra dahi hareket yeni basliyor derken cok rahattin

Yazdiklarinda yerden göge kadar haklisin, dogru yoldayiz.

Düsüs gelebilecegini bile bile malda beklemek kolay is degildir, düsüsün sonunda yükselis geleceginden eminsek ve düsüsün nerde duracagini kestiremiyorsak yapilmasi gereken kiprasmadan beklemek olacaktir.

Arti endeks analizi yapmanin cokta bir getirisi yok örnek olarak dohol 5 den 7 lere gelisi ne kadar hizli gelisti bazi kagitlar hedeflerine vardigindan düzeltmeye basladiginda dohol yukari yeni hareketlenmisti.

Bu acidan okuyan olsun olmasin isteyen begensin isteyen burun kivirsin yaptigin ise inaniyorsan devam etmelisin.

Ben kagitta oturmayi seciyorum düsüsde gelse kiprasmama zamanidir.

EW acisindan cesitli alternatif sayimlar var alt dalgalarda ama öyle bir denge varki bunu bitmeden cözen mali götürür.

Isin sirri 0,38 de

Bu grafigi dogru olarak etiketleyecek varmi?

Eski 15-03-2006, 08:18
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

alihoca (15-03-2006), AnnE (15-03-2006)
Eski 15-03-2006, 10:00
hakan hakan bağlı değil
.

Tanımlı

Bu grafigi yayinlayip yayinlamamakta oldukca tereddüt ettim.

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster