Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Doğadan Renkler1 - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Nadas Alanı > Müştemilat
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Doğadan Renkler1
Konudaki Cevap Sayısı
4
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
5716

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara Modları Göster
Eski 07-10-2006, 10:58
Ramo - ait Avatar
Ramo Ramo bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 603/2786
438 Mesaj ına 2346 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Doğadan Renkler1

Ramo kullanıcısına teşekkür edenler
neron (09-10-2006)
Eski 07-10-2006, 11:00
Ramo - ait Avatar
Ramo Ramo bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 603/2786
438 Mesaj ına 2346 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Doğadan Renkler-2

Ramo kullanıcısına teşekkür edenler
account (07-10-2006), buena vista (07-10-2006)
Eski 06-05-2007, 18:43
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
Cherry renklerrrrrr.........

Efendim buraya yazacaklarım tamamen gözlemlerim ve tespitlerim konulu bir duygusallık olsa da, yazacaklarımdan kimse sorumlu ya da konulu değildir...Hatta ben bileeee.......

Peehhhh.....)

Efendim, BahÇe miz asırlıkvari çınarları, köknar vari dev gövdeli ağaçlarla henüz taze fidanları sürgün veren yeni yetme ağaççıkları barındırdığı gibi, envai çesit çiçekleri , yaban otları, bülbülün güle aşık olması gibi, dostlukları da barındırmaktadır...

Bülbül en içli ötüşlerini gülün dikenini göğsüne batırdığında ya da dikene yaslandığında şakırmış ya...

Bu bahçede güller, sümbüller, papatyalar, gardenyalar ve karanfiller var...Karagöz menekşeleri, küpe çiçekleri, aslan ağızları da var..Hatta bu çiçekler arasında dolanan arılar, tırtıllar ve kelebekler de var....

Sonuçta bu BahÇe de hayat var, yaşayan yaşatan ve yaşanmışlıkları toprağa gübre misali attıran bahçıvanlarımız da var....zaman oluyor ki bu her canlı böcük ve bitki ahalisinin yediği içtiği temelde su ve hava ise de tabiiki bakımları daha farklı da oluyor. Kimileri saksıda yeşerip taç yapraklı çiçeklerini güneşe çevirirken kimileri, toprağın kısıtlanmamış sahasında köklerini istediği biçimde büyütüp güçlendirip daha derinlere tutunabiliyor. Bahçevanlarımız bazı böcükleri yapraklardan temizleyip BahÇe den attırıveriyorlarsa da bazı böcükleri de bahçede kalabilmeleri için, renklere renk katabilmeleri için bahçeye daha bir bakım veriyorlar....

Nihayetinde ben saadete sonra da muallaya gelecem...belki arada aysel e de bir kılçık atarım...ama önce merakımı gidermem gerekkkkk...

Sayın dohol, nerdesinizzzzzzz........Yazdığınız alıntılarınız, fıkralarınız ve karikatürlerinizle BahÇe mizin bir rengi olan siz, nerelerdesinizzzzzzz......

ohhhhh be ....bööle attırıverince insan amma rahatlıyormuş....Nihayetinde okumaya alıştığım kişilerin araya uzun molalar katması beni pek bir meraklandırıyor (sanki yapacak başka bi işleri yokmuş gibi, tabii herkes benim gibi asosyal olacak değil a...yaşıyorlar elbet sanal dışında da )

Neyse efenimmm kalınız sağlıcakla........

Konu meraklı tarafından (06-05-2007 Saat 18:45 ) de değiştirilmiştir.. Sebep: eklenti yapıldı...
meraklı kullanıcısına teşekkür edenler
dentist (06-05-2007), dohol (06-05-2007), Emin (07-05-2007)
Eski 06-05-2007, 19:02
dohol dohol bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 187/292
54 Mesaj ına 2054 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Burdayım, zaten hiç gitmedimki.....

Sayın Meraklı;

Allah iyiliğinizi versin , bu güzel yazınızı okuyup sonuna doğru ismimi görünce pek güldüm doğrusu , hiç beklemiyordum boyle bir yazıdan boyle bir sonuç.

Her neyse yazının başındada dediğim gibi burdayım, zaten hiç gitmedimki. Sadece bir foruma bir deli yeter diyerek bir süreliğine değneğimi saklamıştım. (Daha öncede demiştim şakalardan alınma yok.)

Sonuç olarak zaman zaman yazmaya ve alıntılara ara versemde sizin yazınız gibi güzel yazıları hep burada izliyor ve de fırsat buldukçada yazmaya devam ediyor olacağım.

Tekrar teşekkürlerimle.

Saygılar.

dohol
dohol kullanıcısına teşekkür edenler
meraklı (06-05-2007)
Eski 06-05-2007, 19:12
meraklı - ait Avatar
meraklı meraklı bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 287/1518
251 Mesaj ına 1077 Kere teşekkür edildi
Talking aman asalar karışmasın..

Amanin efenim...

Delilik bir mertebeymiş...doğal olarak bunu hemencecik bir iltifat alıp nazikane cevabınız için teşekkür ederim...

Yine sizin nezdinizde başka uzun soluklu mola veren renklere de şahsınızda göndermelerimi yapmış olayımda, onlar da bi zahmet buraya teşrif edip gökkuşağını tamamlasınlar ayol...

Dileyen herkesin dileği dilediği şekilde olsun...kalınız sağıcakla....
meraklı kullanıcısına teşekkür edenler
dohol (06-05-2007)

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş arama yap
Modları Göster