Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
metamorphosis - Arka BahÇe Forumu
Arka BahÇe Forumu  

Geri Dön   Arka BahÇe Forumu > Piyasalar > Elliot Waves
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol SSS Üye Listesi Takvim Arama Bugünkü Mesajlar Bütün Forumları okunmuş kabul et

Konu Bilgileri
Konu Başlığı
metamorphosis
Konudaki Cevap Sayısı
127
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler

Görüntülenme Sayısı
36256

Konu Seçenekleri Modları Göster
Eski 21-01-2007, 10:49
hakan hakan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/289
95 Mesaj ına 639 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
ewp´isimli üyeden Alıntı
endeks %12,69 luk çıkış yaptı, kimimiz sevindik kimimiz ilgilenmedik, kimimiz kazandık kimimiz ise kaybettik. evet kaybedenler de var mesela vobçu hıdır. nasıl mı detaylar aşağıda.

neşeniz bol olsun

Burda vob cu hidirlardan biri ben oluyorum. Dogrudur

Tek farkim tepeyi bulmadan pozisyon acmama gibi bir farktir. Long yada short acmak icin gerekli sartlar olusmadigi icin bir müddettir repoda beklemekteyim.

Bu isi tek bilen siz oldugunuza göre basarilar dileyelim, umarim isler ters gitmeye baslayinca grafikleri silip uykuya dalmazsiniz.

Bos konusanlardan biri ben oluyorum,kisilerle degil fikirlerle tartismak en dogrusudur. Hickimse herseyi bilemez hicbirsey kesin degildir. Kisilerle cok fazla ugrasmak kavgadan baska bisey dogurmaz sidik yarisinin sonucu ortaligi kirletmekten öteye gitmez. Herkes kendi fikirlerini savunur baskalarinin kendisi gibi düsünme zorunlulugu yoktur.

Borsalar yükselirler düserler bunu hep yaparlar yapacaktirlardirda.

Kolay gelsin

Konuyu Toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Konu Seçenekleri
Modları Göster
Otomatik Konu Okuma Modu Otomatik Konu Okuma Modu