Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Guruba gush’bakışı....
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 08-04-2006, 18:11
hakan hakan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 277/289
95 Mesaj ına 639 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Türk sinemasi deyince aklimiza hep nayir nalan bana bunu napamazsin geliyor.

Bir dönem cekilen filmler bir dönem sonra gülünc bulundu bir baska dönemde ise artik klasiklasmislerdi. En azindan seyrederken o dönemlerin Istanbul`unu, o dönemlerin modasini, toplumun safligini görebiliyor güzel bir nostalji yapabiliyorduk.

Hele Kemal Sunal li filmlerin TV lerde yüzlerce defa gösterilmesi ve her defasinda reyting toplamasi.

Filmler aslinda toplumumuzun hatta ekonomizin gectigi evrelerinde bir aynasi degilmi.

Artik Türk filmleri Avrupadada ayni anda gösterimde firsat buldukca gidiyorum. Gecenlerde hababam sinifi 3.5 a gittim, efektleri teknolojisi oldukca güzeldi. Helede konu hababam olunca seyretmeye degdi.