Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Evet.. Pişmanım!
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 01-04-2006, 00:46
halo - ait Avatar
halo halo bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 44/22
20 Mesaj ına 59 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Bende Pişmanım.

Bana bilgi veren bir tüyocu vardı. Şu kağıdı al unut derdi. Ama ben sabırsız yapabilir mi? Hayır yapamadım. Fakat deneme yaptım. Bir bankada kullanmadıgım bir hesapta 6 ay önce 100 ytl param vardı. O paranın tümü ile gittim toyocunun dediği kağıdı aldım. Para oldu 200 ytl 4 ayda. Sonra başka bir tuyo geldi, para oldu 350 ytl. Şimdi yeni bir tuyo geldi 350 ytl yi o kağıda yatırdım. Bakalım ne olacak.

Neye pişmanım biliyor musunuz. Niye ana paramı aynı şekilde oynamadım.