Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ambar
Konu: Ambar
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 19-04-2006, 22:10
Ömmes - ait Avatar
Ömmes Ömmes bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 66/151
31 Mesaj ına 225 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

http://http://www.arka-bahce.org/for...&postcount=134

Vvvay canına o ne sofraydı öyle. E sen uyuyon aslanım, millet kahvaltıyı bitiriyor, kuşlukçulara yeni sofra açılıyor, onlar kalkıyor, seanslar bitiyor, neden sonra günaydın güneş.

Bu borsa adamı sanatçı yapar vallahi. Enee sandığın yönü değişmiş. Hmmm ... hmm hmm da hmm hmm. Yok yok kesin sanatçı yapar. Duymadın mı geçerken fidanlıkta, IHLAS royterste kırmızı renkli bi kelime olmaktan çıkmış, natürmorta dönmüş. Ne gerek var halbuki, bak bana ... dedim hava yoluna seni alıyorum, çakılmaya hazır mısın? Hazırım dedi, aldım ve çakıldı. Ben para kazanmak için kaat almam ki, çile çekmek, ruhumu geliştirmek için alırım.

Aman ya bunları düşünüyorum, şimdi sahip kafasını uzatıp sistem demesin, düşüncelerimi okur gibi. Ondan sonra kolaysa sor bakalım, zelzeleden bir hafta evvel portföyü deniz manzaralı kaatlarla fulleyip, zelzeleyi müteakiben topunun tahtasının kapanmış olması, üstelik birinin bacasının yıkılıp ötekinin akrilonitril tankının delinerek marmarayı bok etmiş, ilaveten genel müdürünü ve kim bilir kaç işçiyi hasta edip öldürmüş olmasının hangi sistemle bağdaşacağını. Kimse bilmiyor benim yüzünden olduğunu her şeyin .. ben biliyorum ama.

Gene sıkıldı canım. Yak madem