Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Güncel siyasete ironik yaklaşımlar.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 04-09-2012, 11:27
detan detan bağlı değil
Büyük abi

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 19.166/25772
15157 Mesaj ına 36283 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Güncel siyasete ironik yaklaşımlar.

Gençken gazetecilik mesleğine ilgi duymadığıma çok pişmanın. Keşke mühendislik okuyacağıma gazetecilik okusaymışım; sanırım iyi bir gazeteci olurdum.
Gazeteci olsaydım yazacak konu bulmakta zorlanacağımı hiç sanmıyorum. Politikacılarımız sağolsunlar, bol bol malzeme üretiyorlar.
Bu mesleği yapıyor olsaydım, tek endişe kaynağım biraz sivri dilli olmam olurdu. Özellikle AKP iktidarı döneminde başıma işler gelebilirdi.
Profesyonel anlamda gazeteci olamadık ama yazmamıza engel olan kimse yok. İyi ki internet yaygın kullanılıyor, iyi ki forumlar var. Yazma hevesimizi bir ölçüde forumlarda giderebiliyoruz.