Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Fenerbahçe
Konu: Fenerbahçe
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 10-12-2009, 06:24
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23007 Kere teşekkür edildi
Arrow Kanaryam KK Kuum....

Ylmaz zdil
yozdil@hurriyet.com.tr

Bizi bu kaostan sadece o karabilir

“ok zlyorum.

Kayplar oluyor...

Gerekten ok zlyorum.”

*
Kim diyor bunu?
Yaar Bykant.
Genelkurmay eski Bakan.
*
Hassas yrek.
*
Sonra devam ediyor:
“Fenerbahe, tpk Beikta gibi sezona kt balayp, sonradan iyi sonularla ampiyonluk yarna ortak olabilirdi. Ama haftadr gerekten ok zlyorum. Son Kasmpaa man statta 90 dakika izledim. Oynanan futbola tahamml edemedim. Durmamam lazmd ama, Fenerbaheliliime yaktramadm iin terk etmedim. Takmda ok ciddi disiplinsizlik var. Gece hayatlar yazlp izilenler, herhalde taraftarn hislerini bilmiyor. Aykut Kocaman’n iin banda olmasn gnlden isterim... Gerekten zlyorum.”
*
(Dnk Hrriyet’in 41’inci sayfasnda vard bu deme... 41 kere maallah yani.)
*
Memleket, molotof olmu...
Her yan cayr cayr yanyor.
7 ehit.
Dershaneye giden stanbullu Serap’ topraa verdik, Diyarbakr’da niversiteli Aydn kim vurduya gitti, kuvvet komutanlar adliyede, DTP kapatlacak m n’olacak filan.
*
Kasmpaal Meksika’da.
Audili desen...
Kasmpaa malubiyetine kahrolmu.
*
zlyor insan hakikaten... Aykut Kocaman iin bana gesin kardeim.

Minik NOT : FORUM da sorun var
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez