Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - aşk mı?hayat mı? (ikilemi!)
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 12-03-2007, 14:09
Lizzy - ait Avatar
Lizzy Lizzy bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 82/262
70 Mesaj ına 293 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Aşk,ayakkabı,katsayılar ve AŞMAK...

Sayın Meraklı'nın aşma yeteneğini kıskandım galiba.Azimle aşamayanlar grubunda kalmaya kararlı biri olarak diyorum ki,bu meselenin fizikle,kimyayla,egolarla,bedellerle,acabalarla tartışılabilecek kadar ne çok fazla karmaşası var,ne de çok fazla basitliği...O yerini,yurdunu bilir.Haddini de bilir aslında da,insan olarak algılarımız bu dengeleri anlamak için aciz kalıyor.Sadece varsayımlarla gidiyoruz düşe kalka.E,bence iyi de yapıyoruz...
Sonsöz yakışır bu yazıya be...
Bence yaşam iki gerçekten oluşmakta:Biri aşk,biri ölüm.

Aşmamanızı hararetle önerir ve hatta dilerim.