Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Buğday
Konu: Buğday
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 01-03-2006, 07:36
Süvari - ait Avatar
Süvari Süvari bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 685/2402
454 Mesaj ına 1691 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Biraz Siyaset

Şimdi bize ne buğdayın ABD deki borsadaki işleminden düşmesinden diyebilirsiniz.
Benimse aklıma başka şeyler geldi geçen gün yine Sn Başbakanımızı dinlerken TV de. Dedikya siyaset...

Efendim 2002 yılında biz geldiğimizde asgari ücretli şu kadar maaş alırken şimdi bu kadar. Yani? Şu kadar ekmek (Bilmem kaç bin) alıyorken şimdi bu kadar alıyor. Şimdi koyduğum grafiklere bakınca fiyatlardaki (Birçok emtiada) düşüşün etkisine baktım.
Yani Sn Başbakanım düşen değilde hiç değilse biraz yükselen emtialara baksanız biraz. Örneğin petrol yada altına bir kıyaslasanız asgari ücretimizi.
Ama Süvari misin atmaca mısın dedik ya tepeye SİYASET.
Bir bilenin dediği gibi sokak kavgası sokak ağzı sokak raconu... Siyaset.

(Krizden ve doların neredeyse TL ye göre %250 lerde değer kazanmış ortamda asgari ücretin ayarlanması ve normal seviyesine bile çıksa %250 değer kaybeden lira ile mevcut %80 değerli konumunu karşılaştırmak...)

Şeytana uydum yazamadan duramadım.