Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Mezun oldum,şimdi ne olacak?
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 22-07-2006, 14:45
Emin - ait Avatar
Emin Emin bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 305/762
198 Mesaj ına 2281 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Kutlarım

Alıntı:
Mazhi´isimli üyeden Alıntı
Almanyada,İngilterede,İsvecte,Hollandada iş arayacaz artık, dualarınızdan bir demet yollarsanız belki çabucak bir iş bulabilirim.

Dualarımızı esirgememesine esirgemeyelim ama senin işin duayla, muskayla, çaput bağlamayla olacak gibi değil ki, sevgili Mantıklı Araştırmacı Zeki Hoşsohbet İnsan.

Her kula nasip olur mu, olmuş mudur Almanya’da, İngiltere’de, İsveç’te, Hollanda’da iş aramak!

Haa, gönlün hoş olsun diye istediğin duaları değil bir demet, kucak dolusu göndereyim. En kolay şeydir; dilekte bulunmak, selam göndermek.

(Aramızda kalsın benim dualarıma da, beddualarıma da bel bağlanmaz.)

Dua denince; vakit namazlarını saymıyorum, kalabalık olduğu için her Cuma namazlarında ve Kandil Gecelerinde milyonlarca insan zalimlere beddua, mazlumlara dua ediyor da ne oluyor?

Dul kaldı kadınlar, babasız kaldı çocuklar,
Bir giryede bin ailenin mâtemi çağlar!
(Mehmet Âkîf Ersoy)
Lübnanlı, Iraklı çocuklar, kadınlar yaralanmalarıyla, öldükleriyle kalıyorlar.

Konu sağa sola kaçmasın diye zor zapt ediyorum.

Mezun olmanın sevincini doyasıya yaşa, dolaş Bilgisunar veya Genel Ağ ortamlarında, tora düşmeden.

Sonra? Gözün kesiyorsa, Ali Hocamın yazı başlığındaki gibi; kaldığın yerden...

Sevenin ve sevdiğin varsa da “Er koyunun, er kuzusu” demiş atalarımız.

Mezuniyetini kutlar gözlerinden öperim.