Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - XU100 ^> EW Analizleri
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 21-11-2007, 10:08
account account bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 144/5159
85 Mesaj ına 596 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Fevkaladenin de fevkinde

Alıntı:
korhan´isimli üyeden Alıntı
Sn salacak,

20-21 Kasım dönüş tarihi olmalı, seviyeden bağımsız; 1 aydır süren düşüşün bugün bitmesini bekliyorum 56411, 62350 ve 70-72 veya 74XXX final veya arafinal hedefleri için.

Fiyatsal olarak ise 51XXX-49XXX aralığından başka anlamlı bir destek yok benim için şu an.

Sevgiler Saygılar
Akbirbankanın İşçileri Garantili oluşumları değerlendirmek isteği ile 55098 sefer sayılı Trene Binecekler...

sayın master ve korhan bedava sirkenin (pardon bilginin)baldan tatlı olduğunu
daha iyi anladım.
Altının değerinden sarraf anlar.