Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Harikalar Diyarı ""Arka-Bahçe"
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 28-02-2006, 23:01
RAINBOW - ait Avatar
RAINBOW RAINBOW bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 29/28
10 Mesaj ına 21 Kere teşekkür edildi
RAINBOW - MSN üzerinden Mesaj gönder
Tanımlı Harikalar Diyarı ""Arka-Bahçe"

Selamlar sabahlar tanıyana tanımayana efenim..

Öyle ki bu şekilde bir sinerji hissetmemiştim hiç...İnternet ortamından uzakta Kıbrıs'ın ücra bir köşesinde uzun zamandan bu yana gayri ihtiyari vakit geçirir iken beni hangi güç itti ki sanal ortama.......!!! aylardan bu yana ilk kez girdim ve muhteşem güzellikte dostlarımı uzun zamandan bu yana ilk defa toplu halde ekranda özümsedim.....

""Arka-bahçe" sayesinde....

Teşekkürler efenim fikir sahipleri ve icracılarına...tebrik ediyorum tüm kalbim ile.....

Oldukça tutarlı, itinalı ve her şeyden evvel dost canlısı fikir ve düşüncelerin yazılacağını tahmin ettiğim ve yeni tanıştığım "Arka-bahçe" forumunu kuruluşuna dair kutluyor ve de bir çok değerli teknik ve temel analiz içerikli hat safhada iddialı gönderiye gebe bir forum inşaa edilmiş olduğunun hissini oldukça derin içimde hissediyor olduğumu itiraf etmek istiyorum....

Kanaatimce borsa analizlerinin paylaşımının yanında..... keskin ve yüce arkadaşlık, dostluk duygularının şu güzel forumda satır satır akacağını, birbirini tanımayan binlerce yüreğin aynı sayfalarda yüce arkadaşlık ve dostluk duyguları çerçevesinde "pıt pıt" atacağını tahmin etmekteyim günler aylar ve yıllarca..

Sevgi ve saygılarımla efenim..

RAINBOW