Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - metamorphosis
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 20-01-2007, 13:18
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
AnnE´isimli üyeden Alıntı
Ne zamandır rahmetli Elliot Bey yed edilmiyordu.Anladığım kadarı ile adamcağızın kemikleri ısınacak yeniden.

İyi yere dükkan açtın Ewp Bey.

Yanlız dikkat et damardan gelecek ince sorularla beynini tarumar etmeye teşebbüs edecek fazla sayıda kişi var buralarda.Pek sesleri çıkmaz lakin soracakları sorulara vereceğin cevapları burada yazmaya uğraşacağına git sağlam bir universiteye doktora tezi ver.Daha azıyle yetinmez bunlar.

Kolay gelsin , yüce rabbim sabır versin.Biz de bu arada birşeyler öğrenelim.

Ne demiş atalarımız '' elliotçuyu 5 köyden kovarlar , o yeniden saymaya başlar.''

Öğrenmek ve öğretmek isteyene kapımız her daim açıktır. Tek koşul vardır benim için o da, ne idüğü belirsiz olan internet dünyasının 2. el kaynaklarının geçersizliğidir.
Sn. Anne pası verdi bize nedenini açıklamak düştü. Aşağıdaki alıntı köy ve kovulma mevzuunun sonuç kısmıdır.
Alıntı:
Bu topiği aslında teorik amaçlı bilgi paylaşımı için açmıştım. Fakat teorik paylaşımın tek taraflı olması mümkün değildir. Paylaşım yapmak isteyen kimi üyelerle yaptığım yazışmalarda farklı şeylerden bahsedildiğini ve/veya mazinin hesaplaşmasının yapıldığını anladığım gün tartışmayı bıraktım. Kimisi bende bilirim hemde senden daha iyi dedi, ispat istedi nasıl anlamışım yükseleceğini diye. Kimisi internetten bulduğu olmayan kaynaklarla daha fazla şey bildiğini ve mat edeceğini düşündü. Gitti başka bir forumda burada benim eleştirdiklerimi yazdı utanmadan sıkılmadan. Alışkanlık işte ne yapacaksın. Kimisi teknik analize bakışımı sevmedi. Kimisi imzamı çok iddialı buldu. Kimisi kankalarıyla gelip topiği 1 yıldızla ödüllendirdi. Kimisi performansımı gözünde bir mit olan başka birininkine benzetti. Kimisi kazanç yüzdesiyle övündü, ama kayıp yüzdesinden hiç bahsetmedi. Güldük geçtik, yeri geldi sinirlendik. Hepsine amenna dedik. Sözün özü ewp bugün itibariyle 2 yıllığına forum dünyasını bırakmıştır. Herkese bol şanslar diliyorum
Sonucun nedeni ise bir dostumun atılmasının sebebi hikmetinin sualine yönetimin verdiği "sizi ilgilendirmez" yanıtıdır. Yahu ilgilendirmese sorar mıyız?
Saygıyla.