Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Guruba gush’bakışı....
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 04-04-2006, 19:37
Emin - ait Avatar
Emin Emin bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 305/762
198 Mesaj ına 2281 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Sol anahtarı.

Alıntı:
bikmisbroker´isimli üyeden Alıntı
Onemli Not;
Arkadaslar bu grafikler Abuk bir teknikcinin Subuk calismalaridir. Bu Grafiklere bakarak alim ve satim yapmaniz tavsiye edilmez, dogacak Kar ve Zararlarinizdan mesul degilim..

Sayın Bıkmış Broker Abim,
Ana sayfadan sizin YKB sayfasına bir yazı yazdığınızı okuyunca, tıklayıp oraya gittim. İlk sayfada (2 ileti) biraz durdum, resmi büyülttüm küçülttüm.

Müzik notalarının yazıldığı çizgiye benzettim birden bire, bu sarı battal boy grafiği.

Başına bir de sol anahtarı çizseydin çok şık olurdu.

Teknik Analizde tıntın olduğumu bildiğim için potta kırmak istemiyorum. Her destek ve direnç bir notaya tekabül ediyorsa, hangi sesi veren nota noktasından dönüş başlar?

Ha, ayrıca bana lazım değil, isterse zurnanın çıkardığı son sese insin, çıksın! Gözüm yok.

Bir zamanlar sizin yazılarınızdan kopya çekerek ben de bu hisseden almıştım ama çabuk tırsıp kaçmıştım. Hey gidi günler!

Bir de; hadi, doğacak zarardan mesul olmadığını söylüyorsun, bu anlaşılır ama kâra niye ortak olmuyorsun?