Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Arka BahÇe
Konu: Arka BahÇe
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 19-12-2017, 15:54
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5526 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Muhteremler ;

Anason kokulu masalardan eksilenler çoğaldıkça yazmak da zul hale geliyor. Teee geçen yüzyıldan çoğu birbirini yüz yüze tanımadan yaratılmış tuhaf dostlukların bu mekanı da miadını doldurabiliyormuş meğer. Haluk Yaşar'ın her gün kalabalıklaşan uğultulu mekanından buralara kaçalı kim bilir - ben bilemem- ne kadar yıl geçti, ama altmışlı, yetmişli yılların hoş anılarını paylaştığımız günler, artık tarih olmuş rezil iki binli yılların anılarını paylaşabileceğimiz bugünlerden daha güzelmiş galiba.
Bu arada hala uzun ve anlam kaymalı cümleler yazabiliyor olduğumu fark ettim. Zira, anlamak için kendim bile üç defa okudum.Hoş hala ne demek istediğimi tam anlamamış olsam da boş ver.

Bu bahaneyle, buralarda varsa hıristiyan dostların noelini, ve alayınızın yeni yılını öperim.