Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Mezun oldum,şimdi ne olacak?
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 22-07-2006, 16:41
Gozlemci Gozlemci bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 73/737
61 Mesaj ına 268 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Tebrikler

Alıntı:
Mazhi´isimli üyeden Alıntı
Sevgili dostlar mezun olmanın sevincini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Ya da işsiz olmanın kederini
Almanyada,İngilterede,İsvecte,Hollandada iş arayacaz artık, dualarınızdan bir demet yollarsanız belki çabucak bir iş bulabilirim.Hepinize sevgiler,tekrar internette gezinebilmek çok güzel

Sevgili Mazhi,

Oncelikle tebrik ediyorum.

Hissenetteki ilk yazilarindan itibaren gosterdigin ogrenme hizi ve azmi oldukca is bulma konusunda hic sorun yasamayacagini biliyorum. Hele ki o yazilari tatli dilinle susledigini dusununce....