Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Doas
Konu: Doas
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 28-03-2006, 12:29
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23007 Kere teşekkür edildi
Wink Hadİ Hayirlisi

28.03.2006 13:20:38 Dogus Otomotiv Yonetim Kurulu Baskani:haramidere'de 20-25 Bin Metrekarelik 2.el Otomobil Satis Merkezi Olusturacagiz

Dogus Otomotiv Yonetim Kurulu Baskani Aclan Acar, Volkswagen Markasinin Turkiye'de Uretim Bazi Olusturma Arzusu Oldugunda, Buna Ortak Olarak Gireceklerini Ve Sirket Olarak Bunu 5 Yillik Plan Icinde Degerlendirdiklerini Bildirdi.

Acar, 2005 Yili Degerlendirmesi Ve 2006 Hedeflerine Iliskin Uzenledigi Basin Toplantisinda, Gazetecilerin Uretime Iliskin Sorulari Uzerine, Dogus Otomotiv'in Gelecege Donuk Bir Uretim Plani Bulundugunu Soyledi.

Turkiye'de Sifirdan Uretim Yapmalarinin Mumkun Olmadigini, Mevcut Yapi Icindeki Bir Uretim Orgutunu Turkiye'ye Getirme Konusunda Calismalari Olacagini Kaydeden Acar, ''volkswagen Markasinin Turkiye'de Uretim Bazi Olusturma Arzusu Oldugunda Ortak Olarak Buna Girecegiz. Bunu Sirketimiz, 5 Yillik Plan Icinde Degerlendiriyor. Surec Devam Ediyor. Fizibil Ve Karli Oldugu Ortaya Cikarsa Ki, Turkiye Boyle Bir Pazar, Bunu Gerceklestirecegiz'' Diye Konustu.

Acar, Uzerinde Calistiklari Konunun Agirlikli Olarak Ticari Arac Üretimi Oldugunu Kaydederek, ''ama Biliyorsunuz Baz Uretimi Yapan
Hatlar Da Ayni Zamanda Hafif Ticariyle Birlikte Binek De Yapabiliyor. Ancak Uzerinde Calistigimiz Ticari Araclar'' Diye Konustu.

Aclan Acar, Bu Yilin Ikinci Yarisinda 2. El Otomobil Pazarinda
Hareketlilik Beklediklerini Ve Dunyanin En Buyuk 2. El Acik Otomobil
Alanlarindan Birini Devreye Sokacaklarini Soyledi.

Turkiye'de Organize Bir 2. El Otomobil Pazari Olusturmayi Ve Buna
Bir Disiplin Getirmeyi Hedeflediklerini Vurgulayan Acar, Bu Isin Ancak Buyuk Otomobil Firmalari Tarafindan Yapilabilecegine Isaret Etti.

Acar, 2. El Otomobil Pazar Buyuklugu Konusunda Saglikli Bilgi
Bulunmadigini, Ancak Yapilan Degerlendirmelerde Toplam Yeni Arac
Pazarinin Yuzde 75'i Kadar Ikinci El Satisinin Gerceklestirildiginin
Tahmin Edildigini Kaydederek, Dolayisiyla Da Yilda 600 Bin Civarinda
Aracin El Degistirdigini Soyledi.

-''2. Elde Acik Artirma Usulu Satis''-

Aclan Acar, Kayitli Ikinci El Pazarina Bakildiginda Arada Ciddi
Farklar Oldugunu Belirterek, Soyle Devam Etti: ''amacimiz, Dogus Otomotiv'den Arac Satin Alan Musterilerimize Donuk Olarak, Eski Araclarini Satarak Almak Istedikleri Noktada Hizmet Sunabilmek. Haramidere'de Dogus Oto'nun 35 Bin Metrekarelik Kapali Alana Sahip Buyuk Bir Otomobil Merkezi Var. Bu Alanin Cok Kucuk Bir Bolumunu Kullaniyoruz. Dogus Oto Degerleme (dod) Sirketini De Bunyemize Kattigimiz Dusunuldugunde Cok Katli Ve Alisveris Merkezi
Gibi Yapilan Bu Yeri 2. El Satislar Icin Degerlendirme Karari Aldik Ve
Haramidere'de 20-25 Bin Metrekarelik 2. El Otomobil Satis Merkezi
Olusturacagiz.''

Acar, 2. Elde Perakende Sistemini Getirecekleri Merkezde Her Tur
Markada 270 Ile 300 Aracin Satis Icin Sergilenebilecegini Ve Hafta
Sonlari Arena Biciminde Acik Artirma Usuluyle Satis Yapilacagini
Bildirdi.

Merkezin Yilin Ilk Yarisinda Hazir Hale Gelecegini Ve Mayis Ya Da
Haziran Ayinda Acilisi Gerceklestireceklerini Belirten Acar, Alt Katta Da Bakim Ve Servis Birimlerinin Bulunacagini Ve Volkswagen Dogus Finans (vdf) Bunyesinde Merkezde 2. El Farkli Markalar Icin De Kredilendirme Yapacaklarini Kaydetti.

Dogus Otomotiv Yonetim Kurulu Baskani Acar, Baska Bir Soru Uzerine De, Turkiye'ye 2. El Ithal Arac Girisine Olumlu Bakmadiklarini Ifade Ederek, ''turkiye'nin 2. El Arac Coplugu Haline Gelmesini Istemiyoruz. Zaten Bu Konuda Kamu Otoritesinin De Gerekeni Yapacagina Inaniyoruz'' Diye Konustu.

-aa-
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez