Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Froto
Konu: Froto
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 24-03-2006, 10:56
Master - ait Avatar
Master Master bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 6.503/2290
5427 Mesaj ına 23006 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

11:53:32 ***froto*** Ford Otomotiv Sanayi A.s.’nin 24.03.2006 Tarihli Yazisi Asagiya Cikarilmistir.

“sirketimizin Ortaklar Olagan Genel Kurul Toplantisi 24 Mart 2006 Gunu Saat
10:00’da Divan Oteli Elmadag/istanbul Adresinde Yapilmistir. Toplantida Ozet
Olarak Asagidaki Kararlar Alinmistir. Uluslararasi Finansal Raporlama
Standartlarina (ufrs) Uygun Olarak Hazirlanan 31.12.2005 Tarihli Bilanco Ve
Gelir Tablosu Kabul Edilmistir. 2005 Yili Karindan, Brut=net %40 Oraninda Olmakuzere Toplam 140.364.000 Ytl Temettu Dagitilmasi Ve Temettu Dagitimina 3 Nisan 2006 Tarihinden Itibaren Baslanmasina Karar Verilmistir. yonetim Kurulu Uyeliklerine Rahmi M. Koc, F. Bulent Ozaydinli, Y. Ali Koc, Ali Ihsan Ilkbahar,O. Turgay Durak, Lewis W. K. Booth, John Fleming, David L. Schoch, Philip A.Collareno, Michael R. Flewitt, Denetim Kurulu Uyeliklerine Fusun Akkal Ve Adnan Nas Secilmislerdir. 2006 Yilinda, Ara Donemlerde Olusacak Kardan Ortaklara Temettu Avansi Dagitilabilmesi Konusunda Yonetim Kurulu Yetkili Kilinmistir.

Sirketin 2006 Ve 2007 Yillari Faaliyet Ve Hesaplarinin Denetimi Icin Yonetim
Kurulu Tarafindan Secilen Bagimsiz Denetleme Kurulusu Basaran Nas Serbest
Muhasebeci Mali Musavirlik Anonim Sirketi (a Member Of Pricewaterhouse
Coopers)’nin Secimi Onaylanmistir. Alinan Kararlari Iceren Olagan Genel Kurul
Toplanti Tutanagi Ile Hazirun Listeleri Ilisikte Sunulmustur.” Ekte Gonderilen
Olagan Genel Kurul Toplanti Tutanaginda, Sosyal Yardim Amaciyla Vergi
Muafiyetini Haiz Vakif Ve Derneklere 2005 Yili Icerisinde 10.988.256 Ytl
Tutarinda Bagista Bulunuldugu Hakkinda Bilgi Verildigi Husuus Da Yeralmaktadir.
Olagan Genel Kurul Toplanti Tutanagi Gunluk Bulten Ekinde Yayinlanacaktir. ***froto***
''Gelişmekte olan bir ülke enflasyonu düşürebilir.. Yolsuzlukları azaltabilir.. Bütçelerde kısıntıya gidebilir.. Özelleştirme yapabilir..Ama yine de zenginleşemeyebilir! Çünkü bilgi değil,yalnızca mal üretiyordur." Juan Enriquez