Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Parsn
Konu: Parsn
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 07-05-2014, 09:23
detan detan bağlı değil
Büyük abi

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 19.166/25772
15157 Mesaj ına 36283 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Parsn

Otomotiv yan sanayi sektörünün önde gelen tedarikçilerinden Parsan Makina, Kocaeli Dilovası’nda, alanında Avrupa’nın 3 büyük üretim tesisinden birini kuruyor.

Tesis, Parsan’ı, dünyanın en önemli ağır ticari araç üreticilerinin motor ve aktarma organları dövme parça tedarikçisi konumuna getirecek. Güriş Holding Sanayi Grubu CEO’su ve Parsan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adnan İğnebekçili, “Üretim robotlarla ve sıfır zararlı atık ilkesiyle yapılacak. 160 milyon euro’ya malolacak ve Avrupa’nın en modern tesisleri arasında yer alacak tesiste, 1800 kişi çalışacak” dedi.