Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Cepheleşme üzerine haberler
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 17-05-2006, 19:26
Süvari - ait Avatar
Süvari Süvari bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 685/2402
454 Mesaj ına 1691 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Zaman gelecek herkes pişman olacak.
Müslüman uğruna, mezhep uğruna, etnik ayrımcılık uğruna, ideoloji uğruna vs.

Tarih dersinin dikkate alınmaması bunda çok etkili bence...Ne eğitim sistemimiz ne de değerli öğretmenlerimizi suçluyorum. Çarpık dersane özendirici sınav sistemini suçluyorum.

Zaman geldiğinde müslümanlık, alevlik sunnilik, Kürtlük Ermenilik, solculuk sağcılık veya başka birşey... Sonlarını biraz tarihe bakarak görmeleri gerekli. Ama malesef boşuna dememişler tarih tekerrürden ibarettir. Ders alınsa tekerrür etmezdi.
Oysaki dünyanın hiçbiryerinde olmayan hoşgörü yüzyıllardır bu topraklarda.

Burası Anadolu ''ucuz can pazarı''... Canlar bile para etmeyecek gün geldiğinde...
Kabadayılık olacaksa bunun kralını DEVLET yapacaktır. Ne kızıyorum ne sinirleniyorum nede üzülüyorum.
Sadece ağlayacak analara biraz acıyorum.

Bir dip not: Eğer gerçek müslümanlar halen o VAKİT denen müsvetteyi alıyorsa ya onlar müslüman ya biz...
Cepheleşme YOK. Olamaz... olduğu zaman karşımızda cephe tarih boyunca kurulamadı. Boş meydanların kabadayıları olarak görüyorum.