Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Cepheleşme üzerine haberler
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 18-05-2006, 14:13
TheSecret TheSecret bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 193/144
60 Mesaj ına 370 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Mazhinin son mesajında yazdıklarına tek bir şekilde itirazım olamaz. Yerinde ve doğrudur. Kabulümdür. Altına da imza atarım.

Bahse konu olan anlatmak istediğimi ya ben anlatamıyorum ya uygun cümlelerle yazıya dökemiyorum.

Provokasyonlar, yapılan olaylar, çakallar, soytarılar ile işim yok. Benim işim o provokasyonları yaptıran zihniyet ile. Büyük İsrail Projesine imza atmaya niyetli devletlerin ülkem üzerinde oynadıkları oyunlara dikkat çekmek istiyorum.
Tilki kümese dadanacak deyip bizi tilki peşinde koşturan, sonra da kümeste tavuk bırakmayan o hırsızı işaret ediyorum ben.

Daha da anlatamamışsam eğer kapasitem buymuş der susarım artık.