Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Froto
Konu: Froto
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 27-03-2007, 14:17
janus janus bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 293/3485
0 Mesaj ına 1823 Kere teşekkür edildi
Thumbs up

***froto*** Ford Otomotiv Sanayi A.s.`nin 27.03.2007 Tarihli Yazisi Asagiya Cikarilmistir.

Sirketimizin Ortaklar Olagan Genel Kurul Toplantisi 27 Mart 2007 Gunu Saat 10:00`da Divan Oteli Elmadag, Istanbul Adresinde Yapilmis Ve Ozet Olarak Asagidaki Kararlar Alinmistir.
  1. Uluslararasi Finansal Raporlama Standartlarina (ufrs) Uygun Olarak Hazirlanan 31.12.2006 Tarihli Bilanco Ve Gelir Tablosu
    Kabul Edildi.
  • 2006 Yili Karindan, Brut=net %55 Oraninda Olmak Uzere Toplam
    193.000.500 Ytl Temettu Dagitilmasi Ve Temettu Dagitimina 05 Nisan 2007 Tarihinden Itibaren Baslanmasina Karar Verildi.
  • - Yonetim Kurulu Uyeliklerine Rahmi M.koc, Bulent Bulgurlu, Y.ali Koc, Ali Ihsan Ilkbahar, O.turgay Durak, Lewis W.k.booth, John Fleming, David L.schoch, Philip A.collareno, Michael R.flewitt; Denetim Kurulu Uyeliklerine Dr.fusun Akkal Ve Adnan Nas Secildiler.
  • - 2007 Yilinda, Ara Donemlerde Olusacak Kardan Ortaklara Temettu Avansi Dagitilabilmesi Konusunda Yonetim Kurulu Yetkili Kilindi. - Kurumsal Yonetim Ilkeleri Geregince 2007 Yili Ve Izleyen Yillara Iliskin Kar Dagitim Politikalari Hakkinda Bilgi Verildi.

- Sirket Esas Mukavelesinde Degisiklik Yapilarak

1-maksak Ve Mevzuu` Baslikli 3. Maddesine, Sirket`in Ar-ge
Faaliyetlerinin Genisletilmesi Politikasi Cercevesinde Aciklik Getiren Hukum Ilave Edilmesi Kabul Edildi.

2-merkez Ve Subeler` Baslikli 4. Maddesine;
Sirket`in Is Merkezi Olarak Ilave Edilen `kocaeli Ili` Kabul Edildi.

- Ayri Ayri Toplanan `b` Ve `c` Grubu Imtiyazli Pay Sahipleri Genel Kurullarinda; Ana Sozlesmenin 3 Ve 4`uncu Maddelerini Degistiren 27 Mart 2007 Gunlu Olagan Genel Kurul Toplanti Karari Aynen Onaylandi.

Alinan Kararlari Iceren Olagan Genel Kurul Toplanti Tutanagi Ile Hazirun Listeleri Ilisikte Sunulmustur.

Sosyal Yardim Amaciyla Vergi Muafiyetine Haiz Vakif Ve Derneklere 2006 Yili Icerisinde 11.153.254 Ytl Tutarinda Bagista Bulunuldugu Hakkinda Genel Kurula Bilgi Verilmesi Konusunun Da Yer Aldigi Toplanti Tutanagi Gunluk Bulten Ekinde Yayinlanacaktir.