Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - 8 mart dünya kadınlar günü
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 08-03-2007, 21:14
Lizzy - ait Avatar
Lizzy Lizzy bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 82/262
70 Mesaj ına 293 Kere teşekkür edildi
Tanımlı İçimden geldi,gittim sadece onu kutladım...

Üç yıldır birlikteyiz.Apartmanın arka bahçesinde,ya da sokağın değişik kuytularında kendi ve ailesi için verdiği mücadelede-tüm engellere rağmen-o ve ben dava arkadaşlığı yaptık.Gece havlamalarıyla bölündü uykularım,endişelendim,gene mi yavrularının başı dertte,gene mi belediyeden geldiler,gene mi birileri rahatsız etti,gene mi aç kaldı diye yedim kendimi.Yılmadı,ben de yılmadım.Yaşam savaşında desteklemeye çalıştım onu kendimce.Defalarca bebekler getirdi dünyaya,aynı babayla beraber büyüttüler onları.Gördüğüm ilk köpek ailesinin kadını o.Çok dişi,çok cesur,çok feminist,çok tatlı,çok inatçı.Güzel bir mama hazırladım sabah ona.gittim,kutladım gününü.Yorgun görünüyordu,ama çok asildi bakışları.Sevdim yüzünü,kulaklarını...Mutlu oldu biliyorum.Ben de öyle...
Bu sene böyle oldu.
Güzel oldu...