Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - 2008 Eurovision
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 23-05-2008, 13:50
Ömmes - ait Avatar
Ömmes Ömmes bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 66/151
31 Mesaj ına 225 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Rusya

Şu dünyada ironiye ne örnekler verilmez ki. Şimdi ciddi bir soru: iki adet halk düşünün. Bu halklardan bir tanesi dünyanın en güzel müziğini üretmiş. Öteki halk ise tarih boyu bir müziğe dahi sahip olmamış. Hangi halk diğerinin müziğini taklid eder? Zeka özürlü çocukların eğitim gördüğü okulda bile bu sorunun cevabının en az %90 oranında "ikinci halk birinciyi taklid eder" seklinde olacağından emin olabiliriz sanırım. Heyhat ironi.

Dima Bilan falan çıkartacağına keşke Rusya direk Justin Timberlake'e pasaport verseydi de onu çıkartsaydı. Gerçi 'Believe'in finallerde oy alacağına şüphe yok. Özellikle de ex-rusya cumhuriyetlerindeki yeni yetişen ağzı açık ayran budalası kızlar eminim oy yağdıracaklardır. Aman bana ne canım, naparlarsa yapsınlar. Ben sadece karıncayiyen suratlı patenciye üçlü rötlisbergeri ihmal etmesine rağmen helalinden bir 5.9 veriyorum.

http://www.eurovision.tv/event/artis...504&event=1468