Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - 2008 Eurovision
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 23-05-2008, 13:34
Ömmes - ait Avatar
Ömmes Ömmes bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 66/151
31 Mesaj ına 225 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Bosna Hersek

Laka ve Mirela adlı tuhaf bir ikili arkalarında kuadroyla 'Pokusaj' diye bir şarkı söylüyorlar. İtiraf ediyorum ne yapmaya çalıştıklarını anlayamadım. Mirela Cindy Lauper ve artık internetten siparişi verilebilen naylon şişme kadınların karışımı bir arkadaş. Muhtemelen, kariyer hedefi altı sene içinde intihar etmek. Laka ise Varolmanın Dayanılmaz Hafifliği'nde kaldırım kenarında tahayyül edebileceğimiz, kendisini "hayır ben yanlız değilim, aslında çok popülerim" yalanına ikna etmiş bir karakter.

Parça aslında çok hoş başlıyor, ve ekibin en güzel tarafı olan geri kuadro sayesinde olgun bir açılış sergiliyor. Sonra bir anda Laka, pinokyo taklidi yapar vaziyette, yanılmıyorsam bir sepetten fırlıyor. Yani çok da kafa yormak istemiyorum, onlar da bizim bir din kardeşimiz deyip bahsi kapatıyorum.

Ha bulvarda nereye konur bilemedim, yanmayan sokak lambası olabilir.

http://www.eurovision.tv/event/artis...492&event=1468