Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Arka BahÇe
Konu: Arka BahÇe
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 14-08-2006, 21:56
Emin - ait Avatar
Emin Emin bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 305/762
198 Mesaj ına 2281 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Şükür kavuşturana!

Alıntı:
Emin´isimli üyeden Alıntı
...
Geç tanıdım bu güzel yürekli insanı, daha yüz yüze görüşmedim bile, resmini bile görmedim ama nur yüzlü olduğuna inanıyorum. Sözüm var ona, sözümü tutmak istiyorum; rakısını içeceğim, buralara geldiğinde de rakı içireceğim. İçime doğuyor bir gün gelecek.
...

Şuan çok bahtiyarım.

Tam 66 gün sonra kavuştuk.

Balkonda lafın belini kırarken, su böreği ile rakı içiyoruz.

Kayıtlarda bulunsun dedim.

Ayrıca taa Kanada'dan adres soran abim de duysun istedim. "Ataş alamaya geleceğiz, gelirsek?" demek, ne demek?

Konu Emin tarafından (14-08-2006 Saat 22:17 ) de değiştirilmiştir.. Sebep: Son bir cümle daha ekleme.