Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Arka BahÇe
Konu: Arka BahÇe
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 27-09-2006, 17:29
Emin - ait Avatar
Emin Emin bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 305/762
198 Mesaj ına 2281 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
AnnE´isimli üyeden Alıntı
...
AnnE , AnnE gibi dönebilir mi , bilemem.

Hangi yaralar iz bırakmaz , hiç bilemem.

Bilmem bilmek ister miyim ?

Hem bilmek hem de görmek isteyeceğinizden eminim.

Bütün yaralar, yaralanmalar öyle ya da böyle iz bırakır, dışarıdan estetik cerrahi yapılsa bile içeriden görünür.

AnnE, AnnE gibi dönecektir, dönmesi gerekir yoksa dilini bilmediği kişilerin, tadını bilmediği yemeklerini sırf hatır için yemeye mi taaa gurbet ellerin bilmediğimiz nerelerine kadar gittiniz!

Kaybolanları toparlamaya çalışma umudunu hem yeşertecek, yeşertmekle de yetinmeyip, büyütecek ve meyvelerini toplayacağınıza inanıyorum, ben.

Geç olsun, hatta güç olsun ne çıkar; “Ceht senden murat Allahtan.”

Özleme dolanmış sevgilerimi gene turnalarla gönderiyorum.