Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Forum hakkında .GENEL.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 13-02-2007, 19:11
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5527 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Muhterem Admin Efendi ;

Kim koduysa bu forum kurallarını eksik komuş.Daha doğrusu kimsenin kural koymasına ihtiyaç hissedilmediği için kim koyduya gitmiş...

Şimdi hatırlatılmasına ihtiyaç olduğunu hissettiğim kaideler şunlardır :

1. Bu bahçede biri birini küstürecekse, o küstürme selahiyeti sadece bendedir.

2. Bu güne kadar kimlere neler neler demiş , hatta avatar denen resmimde de bunu açık ve seçik, izahata mahal bırakmayacak halde ortya koymuşsam da hiçbir katılımcı bana küsmeye cesaret edememiştir.

3. Bu bahçeye , okuyarak katılan , hele okuduğu yetmezmiş gibi bir de üstüne yazı yazma eğitim , kültür , tecrübe , büzük ( pardon ) seviyesine ulaşabilmiş kişilerin burada olan bitenden küsme hakkı olamaz.

4. Birtakım dostlarımıza, burayı '' idare etme '' angaryası yüklendi ise , bu asla katlanılamayacak bir iştir.

5. Birtakım dostlarımız burada yazı yazmaya teşebbüs edebiliyorsa bu asla katlanılamayacak bir iştir.

6. Kim olduğunu bilmediğimiz birtakım '' dostlarımız'' diğer dostlara küsmeyi ya da küstürmeyi hayal edebiliyorsa bu katlanılamayacak bir iştir.

7. Bu bahçede aynı konuda aynı düşünenleri , aynı olaya aynı tepkiyi verebilenleri aramak katlanılamayacak bir iştir.

8. Onun içindir ki burası arka-bahçedir.

9. Dokuzuncu maddenin diğer maddelerle alakasını aramak katlanılamayacak birşeydir.

10. Ne biliyim yaa , kafama esti yazıyorum işte...