Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - metamorphosis
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 22-01-2007, 18:57
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Talking

kardeş borsa bovespa geçenlerde gene düşüyordu, bahane olarak petrol fiyatlarındaki düşüş gösterilmişti. bugün petrol 1 dolarlık artışla 53 doları geçmiş. iyi güzel, ama bovespa niye düşüyor peki. petrol düşer bovespa düşer, petrol çıkar bovespa çıkar şeklinde saçma sapan bağlantılardan en az biri yanlış olmalı, bence ikisi de yanlış. yurdum insanı ise bu komediye rağmen, hala haberlerde veya dışsal faktörlerde medet umuyor ve diyorki mealen "bovespa da düşsün be abi, onlar çıkarkende biz düşmüştük, zaten tkf tkc hala pirimli, yok yok vardır bir bildikleri cumbaba konusunda haber düştü düşecek. hoş kızılcahamam kampında kese yaptırmışlar, ama olsun an meselesi yeni bir haberin gelmesi. kızım yazlıktaki televizyonu da öbürünün yanına kuralım. aynı anda iki kanalı seyredemiyorum."