Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - metamorphosis
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 22-01-2007, 11:28
ewp ewp bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 119/23
39 Mesaj ına 71 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

bir dib tarihsel olarak önceden tespit edilebilir mi? eğer gann + fibonnacci + elliott doğru kullanılabilirse evet. tarihsel analizde ne 1,618 ne 0,618 ne de 2,618 sanıldığı kadar önemli değildir. Ezberleri bozmak gerekir. dohole yönelik bir gözlem.

10 Ocak 2007 tarihindeki dibin derecesi hakkında herhangi bir yorum yapmadığımı dikkate alınız. sadece şunu söyleyebilirm, artık primary 3 e yönelme ihtimali tarih açısından mümkündür. anlamsız bir X dalgası her zaman mümkündür. dolayısıyla son söz daima piyasaya aittir.
tanımayanların yanlış anlamasını istemem, dohol 4 yıldır portföyümdedir. topikteki birçok örnek için seçilme sebebi budur. yoksa al sat vs. demek beni aşar.