Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Arka BahÇe
Konu: Arka BahÇe
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 17-11-2009, 07:37
AnnE - ait Avatar
AnnE AnnE bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 606/518
314 Mesaj ına 5527 Kere teşekkür edildi
Tanımlı Demokrasi Uğruna

Aşağıda okuyacağınız hikayemsi yazı, hepinizin tahmin edeceği gibi bir hayal ürünüdür. Demokrasiyi hedef edinmiş ülkelerde bu tip olayların olması asla ve asla düşünülemez. Yazı, bazılarınıza sert gelebilir, şimdiden bağışlayın. Okuduktan sonra kusma hissi hissedebilirsiniz, içiniz kolay kalkıyorsa okumamanızı tavsiye ederim.

X X X X X X X X X X X X X X

-Alo
-Selam Birtanem; nasılsın Canım ?
-Sağol hayatım, dün gece seni haberlerde görünce bir hoş oldum.
-Aman sorma, 20 dakika anlattım, 20 saniye yayınladılar, anlattıklarım da kuşa döndü. Sözüm ona GDO nun potansiyel risklerini anlattım, Tv'de dinleyince fareden hıyar imal edildiğini anlattığım anlaşılıyor.
-Boşver, o 20 saniye bana 1 saat gibi geldi, seni izlemekten ne anlattığınıda dinlemedim. Çok özledim seni ; geliyorum bugün.
-Hiiiiiiiiii ! gel aşkım ben de çok özledim Gel tabi de, projeyi tamamlamadan gelmeyecektin hani ?
- Gap barajlarında kirlilik araştırması projesi ; pehhh! 3 gün daha kirlenirse birşeycik olmaz, yanında olmaya ihtiyacım var. Saat 4'de evdeyim.
-Harika ; kızda okuldan sonra konsere gidecek, gece yarısı dönecek eve.
-Oooooooo, desene, aşk yuvamızda başbaşayız.
-Ne hazırlayayım sana ?
- Sadece ve sadece kendini...
-Ben hazırım merak etme. Ne giymemi istersin ? Eski siyah geceliğimi özledin mi ?
-Oooooofff !! o kısacık olan mı ? içine hiçbirşey giymezen muhteşem olur.
-Gittiğinden beri , bir aydır yeni bir selülit kremi kullanıyorum, ne karnımda ne bacaklarımda en ufak bir pürüz kalmadı.
-Sus ! korkarım ki oraları bu akşam morartmayayım.
- Azgın herif, ben seni sakinleştirmeyi bilirim.
-Bilirsin tabii, deliler gibi sevişmek istiyorum seninle bu akşam ; ilk gençliğimizdeki gibi , yeniden keşfetmek istiyorum bütün gizli sırlarını vücudunun.
- Keşfet canım, hadi çabuk gel uçalım birlikte.
-Sertliğimi hissediyormusun ?
-Tamam kes artık deli , pantolonum bile ıslandı, gel hadi, kapatıyorum.
-Ok canım, hadi, bekle beni.

..
...
....
.....

- Amirim bir maruzatım var , girebilir miyim ?
- He ! ne istiyorsun ?
- Eeeee, İkindi namazından önce bir koşu sosyal tesise kadar gidip duş almam lazım da...
-Vay kereste ! Ulan yine kimi dinlerken hamamcı oldun ?
-Şu çevreci Doçent karı ile kocası.
-Hangisi dün Tv'ye çıkan mı ? Onu niye dinliyosunuz lan ?
-Bursa'daki Amerikalı'ların fabrikasına sabotaj yapacağına dair kuvvetli şüphe olduğu için mahkemeden dinleme kararı çıktı, bizde dinliyoruz.
-Ulan amma ballısınız ha! Bize düşe düşe yıllardır, kart emeklileri dinlemek düştü.
- ....
-Neyse, şunu bi sidiye kopyala da ver, akşam bende bi dinleyim bakalım ne deliller var içinde. Sende fırla abdestini al abaza herif.
-Eeeee amirim bir de video var isterseniz, akşam lazım olabilir.
- Ne videosu lan ?
-Doçentin kızının, öğrenci yurdunda duş alırken çekilmiş gizli kamera kaydı. Buhardan biraz puslu çıkmış ama fena dağil.
-Getir hayvan, getir bi bakalım. Hadi fırla İkindiyi kaçıracağız.