Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ser'den, Sera'dan.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 30-12-2006, 00:51
kasved kasved bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 17/238
17 Mesaj ına 81 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
Emin´isimli üyeden Alıntı
[font="Century Gothic"]AÇIKLAMA :
Bu yaklaşık 45 bin kök karanfili üşütücü gecenin insafına terk ettiğim günlerde bunların iki katı büyüklüğünde, Sarıkamış’ta da gerekli tedbirleri almayan, alamayan ya da aldığını sananların yollara, ovalara, dağlara sürdüğü tek tek, demet demet, deste deste tam 90 bin Karanfil’i düşündüm ve o kadar çok üşüdüm, o kadar çok üşüdüm ki, dışım hadi neyse de, içim de zangır zangır titredi.

Dün gün izlediğim tv. haberinde şehit düşen assubayımızın naaşı memleketine getirildiğinde yarınki tören için arabadan alınıp morga konarken kardeşinin;
Abimi morga koymayın orda üşür, abimi oraya koymayın orda üşür, abim üşür orası sıcak değil........ sözleri sözlerinle bu kadarmı çakışır, duyguları duyumsama hissi bu kadarmı olur!!!

Demek ki, acıyı hissetmek için bazen biyolojik kardeşlik değil Sevgili Emin tıpkı senin gibi güzel insan olmak yeterli.

Sizin ve diğer saygıdeğer tüm forum arkdaşlarının bayramını kutlar gelecek olan yeni yılın sağlık ve huzur dolu geçmesi dileklerimle.