Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ser'den, Sera'dan.
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 17-12-2006, 22:54
alihoca alihoca bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 361/2464
166 Mesaj ına 2501 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
Emin´isimli üyeden Alıntı
Bu bölümü okuyunca, Kıymetli Ali Hocamı gene bir dağıtım zulmünün içine sokmak geçti içimden ama hem ona kıyamadım hem de “Para etmiyor, satamıyor diye hediye ediyor” düşüncesine kimseyi sokmak istemediğim için şimdilik vazgeçtim.

Daha da açıkçası geçen gün Hocamla görüşürken bu niyetimi anladı ve “Amman haa!” dedi.

Ağzından kaçırdığı bu nida ile anladım ki, dağıtım yaparken çok büyük bir eziyet vermişiz ilk gönderdiklerimizle.

AC: Aidiyeti Cihetiyle
Yok Güzel Mirim;

Dağıtım ve zulüm dediğin şey şu fakir için şerefti İnan ki. Gerekir ise oraya kadar almaya geleceğimden de kuşkun dahi olmasın.

Ayrıca her ne kadar Sevgili AnnE'mizin dileği olan zayıfı çok ve yaramaz öğrencilerimizin analarına karanfil gönderememiş olsam da, karanfille dolan odamda sayende havam yerindeydi Allah için.

Amman ha! Kısmı ise son anda bile bir-iki-üç cent verecek bi alıcı çıkabileceğine dair eski bir esnaf olarak inancımızdan kaynaklıdır. İşleri bi hala yola koymadan, gönderme masraflarına bile girmene Arka BahÇe ahalisinin yüreği dayanmaz diyedir.

İşlerin kolay, kazancın bol olsun İnşallah.