Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - XU100 ^> EW Analizleri
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 27-03-2006, 20:49
bikmisbroker - ait Avatar
bikmisbroker bikmisbroker bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 590/835
107 Mesaj ına 2990 Kere teşekkür edildi
bikmisbroker - MSN üzerinden Mesaj gönder
Tanımlı

Alıntı:
Master´isimli üyeden Alıntı
Svg Babo Dikkat ettiyseniz Ne gözle inceleneceğini Özellikle not ettim..Elli Ot ta sayım daima farklı olarak devam eder ve edecektir..Doğa Yasası Olmadığı için...Her Çizen,İlgilenen, bildiğini sanan,Yanılgının tadını bilenler bu konuları kendi aralarında tartışacaktır...4. alternatifide var bende, ben bunu daha uygun gördüğümden sundum sadece... Sizde çok iyi bilirsiniz ki Bunlar işin sunum kısmı, Önemli olan paylaşmak...

Hocam haklisiniz, ama benim gibi bilgisayar ozurlu olanlar bir turlu birseyler ciziktiremiyor.
Biz de olan cizimler ile idare ediyoruz.. Paylasmak isin asli, ve bu EW yi ogrenmem ancak bu paylasimlar ile mumkun, sadece okumak yetmiyor.
TEKNiGE iNANMA TEKNiKSiZ KALMA. Bikmisbroker