Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - XU100 ^> EW Analizleri
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 27-03-2006, 20:42
Süvari - ait Avatar
Süvari Süvari bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 685/2402
454 Mesaj ına 1691 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
bikmisbroker´isimli üyeden Alıntı

Burda da müsadenizle ben bir şerh koyayım:
Hatta 3 şer koyacağım izninizle.
1)1. dalga gördüğüm kadarıyla 12 bar. 3. dalgaise 9 bar da sonlanmış. 5. dalganın 10 dalga olarak sayıyorum ve bu sayımın yanlış olduğunu düşünüyorum. 3. dalga asla en kısa dalga olamaz. Kaldıki 5. dalga halen devam edebilir demek daha da yanlış olacaktır bu sayıma göre. Sayımı değiştirmeliyiz.

2) Hem 2. dalga hem de 4. dalganın fazlaca kısa oluşu yine kural gereği bir düzeltme kısa ise diğerini uzun beklememi bu da olmayınca demekki sayım yanlış demeyi gerektiriyor.

3)Yanlış alamadıysam 34 binler bile trendi bozmayabilir dediniz. Oysaki 34 bin ara 1. dalgayı fiyat olarak keser. Bu da başka bir kural olarak 4 hiçbir zaman 1 in fiyatına giremez kuralını gündeme getirir. (Diagonal bir hareket hariç: Zaten burda bir ralli görülüyor diagonal hareket olamaz)

1. maddedeki logaritmik olarak fiyat oranlamasında da 3. dalga 1. dalgadan kısa sürmüş idi. Burdada 5 in yanımıyorsam 41 binlerde bitmesi gerekiyordu. (Bu sayıma bir süre bakmıştım) Ama yine 5. dalga 3 ü geçti ve bu sayımı fiyat olarak da geçersiz kılmış idi. PArdon 3 dedim halen devam ediyorum.

Kusura bakmayın eliot olunca dayanamıyorum konuşuyorum.

İyi akşamlar.