Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Guruba gush’bakışı....
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 13-11-2007, 22:07
TheSecret TheSecret bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 193/144
60 Mesaj ına 370 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Alıntı:
bikmisbroker´isimli üyeden Alıntı
BORSA ve borsacilik bir YASAM bicimidir..
Hanımlar kızmak yok. Ben gülersiniz diye yolluyorum

Aslında bu kararı vereli bir süre oluyor ama paylaşmak istememiştim. Şuanda paylaşacağıma da "banane lam" deme ihtimaliniz çok yüksek. Ben yine de bir şeyler yazayım.

Çok uzun bir süre yorucu ve yıpratıcı, nefes almamacasına ekran takipçisi (prostat olmaktan son anda yırtmış olabilirim ), hızlı bir açığa satışçı, azılı bir traderdım. Öyle ki; aracı kuruma gitmediğim zamanlarda ayrı kalmamak için hem eve hem de işyerine bağlanmış derinlikli IBS data sağlayıcı ile yanıma çay içmeye gelen eş, dost, abi, kardeş kim varsa onlarla ilgili olamayacak kadar duble asosyal birisi olup çıkmaya başlamıştım. Yaşam biçimimin karakterimi de komple değiştirmeye başladığında önce sağlığım bozuldu. Sonrasında etrafımda kimselerin kalmadığını, tüm tanıdığım insanların borsa camiasından olduğunu, onların da benden pekte farksız asosyal bireyler olduğunu farkettiğimde derinlikleri kapattırarak başladım işe. Uzunca bir süre, en azından kendimi buluncaya kadar borsayla alakalı olmayacağımı da söyledim aracı kurum müdürüne.

Bir süredir ayrıyız derinlik pencerelerinden. Arada bir televizyonun teletexine elim gitmiyor değil hani. Ne olmuş bi bakiim bari diyesi geliyor insanın. Buna rağmen başarabildiğim bir süre daha ayrı kalmayı düşünüyorum ekranlardan. Umarım bu "bir süre" uzunca bir süre olur. İşimden artan zamanımda arkadaşlarımla sohbet edebiliyor, balık tutabiliyor, fasıl eşliğinde 1 duble de olsa rakı içebiliyorum artık.

Bu yaptıklarım elbette harika şeyler. Lakin, bir durum var ki; borsada trade yapmak, sigara tiryakisi olmaya benziyor. Bıraksanızda, etkilerini üzerinizden atsanızda, bir gece uyurken rüyanızda o derin nefesi çekiyorsunuz ciğerlerinize. Uyandığınızda mı? O sizin iradenize kalmış.