Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Almanyadaki gözünüz
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 25-02-2006, 17:16
korhan - ait Avatar
korhan korhan bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 33/72
26 Mesaj ına 126 Kere teşekkür edildi
Sevgili Mazhi dostum, öğrenimini başarıyla tamamladığın için seni tebrik ve takdir ediyorum.

Bahsettiğin konuyla ilgili ben de düşüncelerimi eklemek istiyorum.
Günümüzün geleneksel ekonomistlerinin, bütün dünya borsalarının ve emtiaların neden aynı anda artıyor olduklarına getirdikleri açıklama, günümüzdeki aktüel ismi "global likidite" olan ve son yıllarda ortaya çıktığı sanılan, ama aslında yüzyıllardır devam eden para-kredi balonunun gaz kaçırmaya başladığını ve patlamayı tetikleyici unsurlar için altyapının hazır olmak üzere olduğunu düşünüyorum. Asırlık boyutta bir geri çekilmenin tetikleyici hareketi, endeksimiz belki de 100XXX bölgesini destek(!) yaparken vuku bulacaktır. Belki o an ben de, bu düşüncemin acaba çok mu ütopik olduğu konusunda bir tereddüt içinde olacağımdır, kimbilir.