Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ambar
Konu: Ambar
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 19-04-2006, 21:58
Ömmes - ait Avatar
Ömmes Ömmes bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 66/151
31 Mesaj ına 225 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Ooff of of bu ne sıcak yarabbi. Bir zamandır bahçe kapısından şöyle içeriyi kolaçan ediyorum, ohoo herkes biköşede süzülmüş kalmış. Üst katlarda ışıklar yanıyor tabi ama oraları göremiyor insan. Allahtan AnnE döndü de millet ayaklanıp kendine bi çeki düzen verdi. Ha sonra ...

Söylemeye utanıyorum ..

Vallaha söyliycem bu nalet kapının zili gene bozuk. Lan üstüme alınacam artık aa gittik bide zil yaptık, usta maaşallah bir adet Praksiteles heykeli, kılı kıpırdamıyor. Şeytan diyor git arakla alet kutusunun anahtarını çektir kendi ustana bir kablo olsun bitsin ... Hoş hat çekeyim derken su borularını patlatmak da var, o sağlam rezalet olur. Utanıyorum söylemeye, çıkıp hay zilinin de senin de derler mi diye. Yok ben sesimi çıkarmayayım iyisimi.

Ohh serin serin iyi geldi burası ...

... !

a aaaaa !!!