Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Tekil Mesaj Gösterimi - Ambar
Konu: Ambar
Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 12-04-2006, 03:24
Ömmes - ait Avatar
Ömmes Ömmes bağlı değil
.

Mesajlar/Teşekkür sayısı: 66/151
31 Mesaj ına 225 Kere teşekkür edildi
Tanımlı

Oh be dünya varmış

Eveet gerçi pek sessizlik denemez, bahçenin mırıltısı buraya kadar geliyor.

“Bir SEVG ihalesi” hatırladıkça gülüyorum. Ne alem AnnE. Hocamı pek seviyor. Da hocam farkında mı acaba?

Ne garip bir dünya bu? Ve ne kadar çetrefilli. Herkes birşeylerin arayışında. Dinle bak ... mırıldanıyor arayışlar. Kaçı farkında acaba neyi aradıklarının? Kaçı aradığını düşündüğü şeyi niye aradığını biliyor? Peki ya kaçı aradığı, yada aradığını düşündüğü şeyi dürüstçe söylüyor? Pekii ... peki peki, ya farkında olunmayan, düşünülmeyen, düşünülse bile söylenmeyen arayışlar uğruna kaç insanın kalbi kırılıyor? Ya sen aslanım, biliyor musun ne bok aradığını?.. Bu ne be cebimdeki?

Aydın

Bıktım seni zıbıtmaktan, gene nerden girdin sen cebime benim? Dur bişey daha var.

Bilgi

Neyse kimse görmez nasılsa. Şu köşeye bir kova getirmeli ... dur bakayım dur dur bir şey daha çıkıyor

Adil’i yargılayabilir misin?

Hey yüce Tanrım!!! Sakin ... biliyorum, bütün suç arayışların.