Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Hoşgeldiniz, hoşbulduk
Arka BahÇe Forumu

Arka BahÇe Forumu (http://www.arka-bahce.org/forum/index.php)
-   Müştemilat (http://www.arka-bahce.org/forum/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Hoşgeldiniz, hoşbulduk (http://www.arka-bahce.org/forum/showthread.php?t=12)

nedo 17-02-2006 19:30

Bir çok yeni smiley (gülümseme) ve önceden hazırlanan avatarlar eklendi. Umarim begenirsiniz. Just for our garden :;ohohoh

nedo 18-02-2006 15:03

Veritabani hatasi alirsaniz aldirmayin. Oradaki refresh butonuna basin. Sorunu çözmek icin calisiyoruz.

nedo 18-02-2006 15:12

Ayrica arkadaslar, bu mesajlar kaldirilacak ilerde. Test sürecinden geciyoruz.

Buraya forum hakkindaki beklentilerinizi, konu basliklarini vsvs akliniza gelen herseyi yazarsaniz sn.dent ve sn.fiora' ya yardimci olmus olursunuz forumu gelistirmelerinde.

Herkesden bir fikir çok daha hizli ilerletir.

Ömmes 18-02-2006 15:51

Sayın Nedo, o mesajı bir yazabilsek, ha bire erör veriyor, bu dördüncü galiba. Emeği geçenleri ve geçmekte olanları içtenlikle kutlarım. Döne döne başımız döndü dostlar.

dentist 18-02-2006 15:59

Hata mesajlarını ve gördüğünüz bug ları buraya yazınız lütfen

Alıntı:

Ömmes´isimli üyeden Alıntı
Sayın Nedo, o mesajı bir yazabilsek, ha bire erör veriyor, bu dördüncü galiba. Emeği geçenleri ve geçmekte olanları içtenlikle kutlarım. Döne döne başımız döndü dostlar.

Sayın Ömmes hangi aşamada ve ne error verdiğini yazabilirseniz bize yardımcı olmuş olursunuz. Ve de hoş geldiniz..

Ömmes 18-02-2006 19:00

Dent hcm, mesaj yazıp send dediğimde ulaşılamıyor, refresh'e basın şeklinde bir ekran geliyordu da onu yazmıştım.

Süvari 18-02-2006 19:31

Svg. Nedo,
Ben görülmemiş birşey bekliyorum.
Mp3 yada benzeri bir türev ile müzik ekleyebilmek.
Bir borsa düşüşünü beklediğim zaman fonda HİCAZ çalmasını ekleyebilmeliyim.
Boğa yorumumda nihavend i koymalıyım.

Mümkün kılarsan sevinirim.

Galiba abarttım. Neyse havanın yumuaması için daha çok abartacağım.
İzlemeye devam edin burası arkabahçe gerisi bizi ilgilendirmez.

Ommes nerelerdesin dostum. Hoşgeldik.
Yeri gelmişken gelmediği saat sayısı 24 e çıktığında Ommes in cep telefonuna bir vrirüsün gitmesini istiyorum. Yangın var diye bağıran bir virüs olabilir.
Nedo artık bunu esirgeme benden. :)

Süvari 18-02-2006 19:34

Kısa notlar:
ABD pazartesi günü kapalı. Tatildeler. Başkanlık günüymüş. Parite başte olmak üzere tüm işlemler sığ olacaktır.
Yeri bura değil ama farkedermi burası arkabahçe. Herkes ve heryer için tek adres.

Süvari 18-02-2006 19:49

Bu konuyu okuyan aktif üye isimleri de altta sergilenebilir. Çok da problem değil gerçi.

Onun dışında rengin quote nin post reply ın Türkçe olabilirliği, yada fazla uzayan konular için şu cevaba git düğmesi (unutmam eski arkabahçe topiğindeki 50 nolu mesajı) Böyle mesajları bulmamız zor olmasın git 50 nolu mesaja bak dediğimizde tek tuş ile gidilebilmesi bence güzel olur.

Süvari 18-02-2006 19:55

Edit seçeneğinin kıvraklığı içinse denilecek tek söz mükemmel. Teşekkür ederiz.

Süvarinin yanında yanan yeşil TOP bir mesajımda beni aktif diğerinde pasif gösteriyor. Sanırım dengesizliğimi belirtiyor. Yada bir hatayı. :Ben mesajı yazarken düzelmiş. Geri alıyorum eleştirimi :)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:28 .

Telif Hakları vBulletin v3.5.4 © 2000-2024, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme ve Tasarım : Arka & Bahce