Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Guruba gush’bakışı....
Arka BahÇe Forumu

Arka BahÇe Forumu (http://www.arka-bahce.org/forum/index.php)
-   Fidanlık (http://www.arka-bahce.org/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Guruba gush’bakışı.... (http://www.arka-bahce.org/forum/showthread.php?t=166)

bikmisbroker 03-03-2006 19:00

Guruba gush’bakışı....

Bir başka tuhaf insan, ille de tuhaf konular bulur. Konuya hep tersinden bakar, değişik açılardan görmeye çalışır.

Ama her konuyu da mutlaka bir ucundan borsaya dokundurur. Arka Bahçe'nin bir başka dikeni..

BORSA yi da HAYATI da biraz degisik acidan incelersek eger..

Vira Bismillah..

serdarkus 04-03-2006 09:25

Gurûb vakti çaldım grubun kapısın..

.
Gurûba karşı bu son bahçelerde, keyfince,

Ya şevk içinde harab ol, ya aşk içinde gönül.

Ya lâle açmalıdır göğsümüzde yâhut gül. /Yahya KEMAL

serdarkus 04-03-2006 10:07

Destuuur..

Babonun dedesinin kırk dede evveli..

Gün görmüş geçirmiş konak beyleri, günün adabına uyarak, kapalı bir mekana girmeden hemen önce, tok bir duyulur sesle seslenirlerdi,

Destuuur.. erkek var!.

serdarkus 04-03-2006 10:30

layıkan..

İhlas seksende, koç sekizonyedide..
Aslan ininde, martı denizde..
Atmaca leşte, sinek kafeste..
Gül bahçede.. herkes layık olduklarıyla layık olduğu şekilde layık olduğu yerde

Destuuur.. layıkın var!.

serdarkus 04-03-2006 15:09

sistem..

Alan alıyo, satan satıyo,
arab gızı stokastik bakıyo!.

Yatırımcısı günlükçüsü,
foncusu fordcusu,
shortcusu longcusu,
speği dayday’ i,
cümle alem sarmal dolaş.. oh ne güzel be bu hayat,
bu muhabbet ne rahat..

İyi de goçum, ne olacak bu ihlasın halleri, hele bi de garii..

Destuuur.. sistem var!.

bikmisbroker 04-03-2006 16:30

Fidan yetistirmek egitim ister...

Alıntı:

serdarkus´isimli üyeden Alıntı

................................................

Destuuur.. sistem var!.

iYide hocam nedir bu SiSTEM? Yenilirmi icilirmi?
Nereden alinir? KACA dir?
Bu alan-satanlarin;
Yatırımcısı günlükçüsü,
foncusu fordcusu,
shortcusu longcusu,
speği dayday’ i,

hepsi de kullanirmi?

Ne menem bir seydir bu SiSTEM dedigin hele?

hakan 05-03-2006 10:46

Fidan yetistirmek sabir ister, suyunu gübresini verecen ve sabirla bekleyecen öyle bir günde büyümezki bu fidanlar.

Hergün karsisina gecip bakarak büyüdügü görülmez.

Gün olur zaman gecer fidan agac olur.

serdarkus 05-03-2006 12:49

yorumcu..k!.

İşe bak.. üç gün önce borsadan çıktım, üç gün sonra ise yeniden yazmaya başladım.

Bekara garı boşamak,
ilim sahibi olmadan fikir sahibi olmak,
yatırımcı olmadan tavsiyede bulunmak,
golaydır der, ne yorumlar yaparım ben şimdi..

Destuuur.. yorumcu var!.

serdarkus 05-03-2006 13:11

Pis Sultan ve Cem Karaca’dan

Alıntı:

berg´isimli üyeden Alıntı
Fidan yetistirmek sabir ister, suyunu gübresini verecen ve sabirla bekleyecen öyle bir günde büyümezki bu fidanlar.

Hergün karsisina gecip bakarak büyüdügü görülmez.

Gün olur zaman gecer fidan agac olur.

Sen bir küçük fidan olsan,
Yatırım yapmaya gelsen
Ben bir zalım spek olsam
Çeksem koparsam ne dersin

Hudey Hudey

serdarkus 05-03-2006 13:29

Sanki kime nasihat eylemişler gibi..

“EN FAZLA 2 KADEH ŞARAP İÇİN, CİNSELLİKTE ŞEVKATLİ OLUN

TBMM Başkanlığı vekiller için sağlıklı yaşamda sorunlarla başa çıkma yolları gösteren başucu kitabı hazırlattı. Kitapta cinsel yaşamdan içkiye her konuda 'altın öğütler' var.

MUTLULUK REHBERİ

• CİNSEL KAPASİTEYİ ZORLAMAYIN: Yaşlı insanlarda cinsel yaşamın bitmiş olması gerektiği düşüncesi son derece yanlıştır. Bu düşünce nedeniyle yaşlıların mahremiyeti olmadığı düşünülmekte ve evlerdeki düzenlemeler buna göre yapılmaktadır. Bu, aktif ve sağlıklı bir cinselliği süren yaşlılarda bunu yok sayma, utanma gibi sonuçlara yol açmaktadır. Bu dönemdeki cinsellikle ilgili diğer sorun da tam tersi tutum ve düşüncelerden kaynaklanmaktadır. Yaşla birlikte kaybolmayan ama doğal olarak azalan cinsel kapasiteyi zorlamak da sorunlara neden olur.

* ASLA PES ETMEYİN: Ruh sağlığının korunması için kendinizle barışık olun, kendinize güvenin, insan ilişkilerinin temeline sevgiyi koyun. Hayal kırıklığı, başarısızlık ve yenilgi karşısında pesetmeyin, yılmayın, tükenmeyin. Yeniden başlamasını, yaşadıklarınızdan ders almasını bilin. Hayatı tekdüze yaşamayın, ilgi alanları bulun.
• …

* LOTO VEYA VEKİLLİK: Stres çağında yaşıyoruz. Lotodan büyük ikramiye kazanmak, milletvekili seçilmek de seçilememek de strestir. Kronik stres koşullarında kalan kişilerde tükenme sendromu denilen özel bir ruhsal durum görülür.

* DEPRESYON: Toplumda en sık görülen rahatsızlıklardan biridir. Bazı hastalıklar da depresyona neden olabilir. İntihar düşüncesi olanlar doktara gitsin. Bu düşünceleri doktorla paşlaşmak birşey kaybettirmez ama çok şey kazandırır.

* PANİK ATAK TELKİNİ: Panik atak sırasında kendinize, "Bu geçici bir durum, daha önce de yaşadım ve geçtiğini biliyorum. Şimdi geçeçek. Ne aklımı kaçırıyorum ne de kontrolü kaybediyorum, yalnızca öyle olacağım diye diye geçici korku yaşıyorum ve geçecek" telkininde bulunun.

* AŞIRI HIRS: Sosyoekonomik durumu bozuk toplumlarda kalp rahatsızlıkları artmaktadır. Sinirli, aceleci, sabırsız, kısa sürede amaca ulaşmak isteyen aşırı ihtiraslı kişilerde kalp rahatsızlığı riski daha fazladır. 40 yaşıma kadar istediğimi yapar, sonra doktora giderim, düşüncesi yanlıştır.

* SPORU AKŞAM YAPIN: Sağlıklı beslenme için mutlaka egzersiz yapılmalı. Yaşam için her gün! Aktif ol, parolan olsun. Yaş sınır değildir!.. Ancak, sabah yapılan sporlar sırasında inme, kalp kirizi, koroner olaylar ve ani ölüm riski daha fazla görülmektedir. Spor akşam saatlerinde yapılmalı.

SABAH”

Mebusanlara akıl fikir değil de sanki borsacılara nasihat eylemişler..

İhlascılar.. siz siz olun, işlemlerinizi akşama doğru yapın derim.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 10:53 .

Telif Hakları vBulletin v3.5.4 © 2000-2024, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme ve Tasarım : Arka & Bahce