Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Arka BahÇe Forumu - Bir dostumuzu kaybettik
Arka BahÇe Forumu

Arka BahÇe Forumu (http://www.arka-bahce.org/forum/index.php)
-   Müştemilat (http://www.arka-bahce.org/forum/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Bir dostumuzu kaybettik (http://www.arka-bahce.org/forum/showthread.php?t=264)

admin 22-05-2006 10:31

Bir dostumuzu kaybettik

Arka BahÇe dostlarından Sevgili Pınar dostumuzun eşi Bülent vefat etmiştir.

Arkabahçe yemeklerine tecrübeden gelen piyasa anılarıyla keyif veren, birlikteliği her zaman hoşluklara yolaçan Bülent
’in uzun süredir boğuştuğu lanet hastalığa yenik düşmesinin üzüntüsünü içimizde hissediyoruz.
Başta Sevgili eşi Pınar Hanım olmak üzere , ailesi ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.

AnnE 22-05-2006 10:42

Işıklarla

Üç kere birlikte olduk Bülent'le. Hamdi'de İstanbul'a karşı, Giritli'de Ege lezzetleriyle, Koço'da rakı kadehinde. Piyasaların eski zamanlarından kalma anılarıyla tadlar kattı masaya. Hastalığını duyunca şaşırdık, yaşayacaklarını şimdilik ertelemiş olmasını, kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam etmesini diledik.Sevgili eşi ile didindiler ama olmadı.

Başın sağolsun Pınar ;
Işıklarla yat Bülent.

HANNIBAL 22-05-2006 10:47

Başınız sağolsun Pınar Hn.

neron 22-05-2006 10:49

-

Hiç tanışmadım, hiç görmedim ve hiç konuşmadım kendisiyle. Ama sanki uzun zamandır tanışıyoruz gibi üzülüyorum. Tanrı' dan Bülent'e rahmet diliyorum. Başın saolsun Pınar.

zumbul 22-05-2006 10:50

Nurlar içinde yat sevgili Bülent....
Pınar hanımefendiye sabırlar dilerim..

Master 22-05-2006 10:54

Zaten günler ölüme gider, songün ise varılmış olandır. Okulda ki öğretide ise '' Ölüm bilginin son bulması, isteğin bitmesidir.'' demişlerdi... Pınar....
Başınsağolsun ve Bülent için Allah Rahmetini esirgemesin

nomeames 22-05-2006 10:56

Başın sağolsun Pınar, Eşine Allah'tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyorum.
Saygılarımla

janus 22-05-2006 11:08

Başınız sağolsun Pınar Hanım.
Eşinize Allah'dan rahmet, size ve yakınlarınıza sabır diliyorum.

Emekli 22-05-2006 11:09

Zor

Sevgili Bülent'i yemeklerde tanımış, sohbet etmiş ve sevmiştik. Tekrar aramızda göremiyeceğimizi bilmek üzücü. Gittiği yerde huzur içinde olmasını diliyorum.
Pınar ,
Sana ve ailene başsağlığı, sabır diliyorum..

^^khy

alihoca 22-05-2006 11:10

Başımız Sağolsun

Sn Bülent Dostumuzun,
Mekanı cennet olsun İnşallah

Sn Pınar Hanıma ve sevdiklerine ise sabır diliyorum.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:41 .

Telif Hakları vBulletin v3.5.4 © 2000-2024, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Tercüme ve Tasarım : Arka & Bahce