Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Kayanin Üzerİndekİ Akbaba [Arşiv] - Arka BahÇe Forumu

PDA

Tam Sürüm Bilgini Göster : Kayanin Üzerİndekİ Akbaba

HANNIBAL
30-05-2006, 12:41
zehirli tuvalet kağıdı ve kayanın üzerindeki AKBABA, bağlantısal irdeleyelim bu konuyu, yavaş yavaş...:;dedektif

HANNIBAL
30-05-2006, 12:55
AKBABA Bir kuşmudur ? Yoksa Dervişi ermiş bir bilge midir, o zaman, kuşda olsa bilge de, ne işi var kayanın üzerinde...

HANNIBAL
30-05-2006, 12:58
İlim ihsan eylese, bir bilen varsa söylese, kaptanım girmiş kafese;

Şeyet duyarsan
horozların öttüğünü
horoz değildir öten,
meleklerdir gülen,
ileri yürü, ileri
karşına çıktığı zaman
bir pazar yeri
dur.

HANNIBAL
30-05-2006, 13:00
Pazar yeri azar yeri, dübeşe şeşi katan zar yeri, arlılara aş arsızlara aşk yeri, durduk, ne yapacağız ne alacağız,

ihtiyaçlar bellimi

lüks mü ?

gerekli mi ?

Kayanın üstündeki AKBABA sote de bize bakmakta...

var mı pazarda zehirli tuvalet kağıdı...

Ramo
30-05-2006, 14:40
İlim ihsan eylese, bir bilen varsa söylese, kaptanım girmiş kafese;

Şeyet duyarsan
horozların öttüğünü
horoz değildir öten,meleklerdir gülen,
ileri yürü, ileri
karşına çıktığı zaman
bir pazar yeri
dur.

Ne demek horoz değildir öten.
Bir öter Pir öteriz,
ganarya dan başka kuş sevmeyiz.
Aslana kıyak çekeriz.

Şiir yazan Şair.Denizli Horozu

gemici
30-05-2006, 14:44
bu ak babaysa varmıdır borsayla ilgisi...hayvanlar aleminde yazarmıdır yoksa dergilerde..merak ettik

HANNIBAL
30-05-2006, 15:14
bu ak babaysa varmıdır borsayla ilgisi...hayvanlar aleminde yazarmıdır yoksa dergilerde..merak ettik

Okültiz bir varlıktır akbaba, doğa'nın dillenişi, şöyle girelim meseleye doğa'nın dillenişindeki virgülü bir sağ yapalım; doğan'ın dillenişi, doğan nedir bir kuş, ama gerçekten bir kuşmudur kaptanım, senin hayata duhulünde bir doğum değilmidir, her doğan bir doğan olabilirmi, AK-BABA'ysa, BAY-KUŞ kimdir, BAY sa bu KUŞ geceleri neden gezinir, yoksa Bay değilde ZAMPARAKUŞ mu bu, zam - para sen bu yazıyı zım- parala

HANNIBAL
30-05-2006, 15:15
Ne demek horoz değildir öten.
Bir öter Pir öteriz,
ganarya dan başka kuş sevmeyiz.
Aslana kıyak çekeriz.

Şiir yazan Şair.Denizli Horozu

:ds:* :ds:* :ds:* :ds:* :ds:*

gemici
30-05-2006, 18:12
Okültiz bir varlıktır akbaba, doğa'nın dillenişi, şöyle girelim meseleye doğa'nın dillenişindeki virgülü bir sağ yapalım; doğan'ın dillenişi, doğan nedir bir kuş, ama gerçekten bir kuşmudur kaptanım, senin hayata duhulünde bir doğum değilmidir, her doğan bir doğan olabilirmi, AK-BABA'ysa, BAY-KUŞ kimdir, BAY sa bu KUŞ geceleri neden gezinir, yoksa Bay değilde ZAMPARAKUŞ mu bu, zam - para sen bu yazıyı zım- parala
her doğan bir kuş değildir.her kuş ta bay değildir.zampara ya para gerek paraya ise ak baba lazım varsa ak baban zamparalık aleminin yolları dar..gibi

HANNIBAL
30-05-2006, 18:36
her doğan bir kuş değildir.her kuş ta bay değildir.zampara ya para gerek paraya ise ak baba lazım varsa ak baban zamparalık aleminin yolları dar..gibi

Zam paranın yolları dar gibi demişsin abi, yollar geniş olsa da giydiğin ayakkabı darsa, yolların yolu ne olur, veya dar yola geniş ayakkabı ile girersen sonun ne olur... Akbaba yol gözler... "Kaya" ters-bak "ayak" dar geniş enli ensiz... Ama düzensiz...

gemici
30-05-2006, 18:40
Zam paranın yolları dar gibi demişsin abi, yollar geniş olsa da giydiğin ayakkabı darsa, yolların yolu ne olur, veya dar yola geniş ayakkabı ile girersen sonun ne olur... Akbaba yol gözler... "Kaya" ters-bak "ayak" dar geniş enli ensiz... Ama düzensiz...
gafil gezme şaşkın bir gün ördek olursun demişler kayalarda gezen zampik ak baba ya...

HANNIBAL
30-05-2006, 18:41
gafil gezme şaşkın bir gün ördek olursun demişler kayalarda gezen zampik ak baba ya...

çirkin ördek yavrusundan esinlenerek, nerden bilebiliriz akbaba nın göründüğü gibi olduğunu, belkide maskelenmiş zümrüdü anka kuşudur, biz bilemiyoruz kıymetini...

gemici
30-05-2006, 18:44
ak baba ankaysa ben de yoğurtlu adana kebabıyım....ama göründüğümden fazla itibarım yok

HANNIBAL
30-05-2006, 18:50
ak baba ankaysa ben de yoğurtlu adana kebabıyım....ama göründüğümden fazla itibarım yok

Bende BeyTİ yim herşeyi Tİ ye alan...:;kahkaha

gemici
30-05-2006, 18:55
Bende BeyTİ yim herşeyi Tİ ye alan...:;kahkaha
kulver kalesinin borazancısı borozanı ti ti ti diye çalardı..gençliğimi hatırladım

HANNIBAL
30-05-2006, 18:59
kulver kalesinin borazancısı borozanı ti ti ti diye çalardı..gençliğimi hatırladım

Ruhun genç abi, hatıraların hep canlı, nerede bunun ihtiyarlığı, içinde mi dışında mı şeytan bunun neresin de demiş, gözü görmeyen ama gönül gözü hep açık olan aşığımız...

gemici
30-05-2006, 19:01
12 sene önce şeytan azraile dubara atmıştı ,bende dört charı koydum önüne ..o günden beri izinliyim..azo da dokunmaz bana dostuz onunla..

HANNIBAL
30-05-2006, 19:07
12 sene önce şeytan azraile dubara atmıştı ,bende dört charı koydum önüne ..o günden beri izinliyim..azo da dokunmaz bana dostuz onunla..

bende balık avlarken oltayla hep dubara atardım kaptanım, birisi önüme dört kharı attı... o günden beri :)

gemici
30-05-2006, 23:24
bende balık avlarken oltayla hep dubara atardım kaptanım, birisi önüme dört kharı attı... o günden beri :)
seninki benimkinden iyi hep yek atsan ne olur en fazla ak baba ya yenilirsin

TRiPLeX
30-05-2006, 23:53
Ak sakallı büyükbabaya mı AKBABA denir?

HANNIBAL
31-05-2006, 07:57
Ak sakallı büyükbabaya mı AKBABA denir?

Her aksakallıya AKBABA denilmez dostum, nuru hikmetse o sakal o zaman babalığı haketmiştir, sakal nedir ki gelip geçici bir permatik darbesi, bir ustura budaması...:)

gemici
26-06-2006, 09:50
bu akbaba leş yemeye daha ne kadar devam edecek

HANNIBAL
26-06-2006, 09:58
Canavar ile Gog ve Magog (yecüc ve Mecüc) yeryüzünün dört bir bucağındaki ulusları, saptırmak ve onları savaş için bir araya toplamak üzere zindandan çıkacak. Toplananların sayısı denizin kum taneleri kadar çoktur. (vahiy 20:8)

Akbaba; çok ak kalır bunların yanında...