Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::db_connect() should be compatible with vB_Database::db_connect($servername, $port, $username, $password, $usepconnect) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Strict Standards: Declaration of vB_Database_MySQLi::select_db_wrapper() should be compatible with vB_Database::select_db_wrapper($database = '', $link = NULL) in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 1095

Deprecated: Non-static method vB_Shutdown::init() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/arkabahc/public_html/forum/includes/class_core.php on line 2294
Kaldığımız yerden EW [Arşiv] - Arka BahÇe Forumu

PDA

Tam Sürüm Bilgini Göster : Kaldığımız yerden EW

Ceenk
03-03-2006, 09:09
Merhaba,,,

Bugün ak dediğine, yarın kara demek, bugün var dediğine yarın yok demek zannedersek rakamları, yanılırız. Olmayan rakamların olmayan düşüşleri ve olmayan çıkışlarını atın dizginlerini sıkı tutup amannnn bir yerlere kaçmasın diye arada gidiş gelişlerine bakıp yine amannnn ne güzel biliyorum ben bu endeksi diye hava atma zamanının geldiğinde şu bilinmelidir ki, bu rakamlar GİDİP-GELMEZ. Gidip-Gelmez iki mana taşır, ya durur, ya hareket eder. Durması güneş doğduğu ve battığı sürece mümkün olmadığından hareket edecektir.

Velhasıl iki çizgi arasında gidip gelen rakamların aşağı veya yukarı kırılma vakti gelmiştir.

Hayırlara vesile olsun.

http://www.arkabahcemiz.com/1111.jpg

Ceenk
03-03-2006, 09:14
http://www.arkabahcemiz.com/1112.png

Master
12-06-2006, 11:18
ve KALMIŞ ;)

Süvari
31-01-2007, 05:56
Bu kadar da kalınmazki...

Nerde kaldınızsa başlayın artık sn Cenk bey.

AnnE
31-01-2007, 07:27
Anladığım kadarı ile , başlıkta Türkçe hatası var.Cenk Bey KALDIĞIMIZ YERE EV DENİR. gibi mana ve ehemmiyeti hayli yüksek bir laf ederek bizleri malumata boğmaya gayret göstermiş lakin sehven ''kaldığımız yerden EW'' gibi mana ve ehemmiyeti müğlak bir cümle ile başına iş almış.

Ama aldığı bu işten kurtulması pek te kolay olmasa icab eder ki , Rahmetli Demiryolu Makasçısı Elliot Bey'in kemikleri sızlar.(Ben sordum , sızlıyormuş. Bir Muscarin al kemiklere iyi gelir dedim , uyluk kemiğini fırlattı , zor kaçtım.)

Bilmem nerde kalmış ?

darius
31-01-2007, 07:28
ya durur, ya hareket eder.

Topik sahibi ,birinci seçeneği seçmiş...

niye bu kadar sık sık sıkıştırıyorsunuz ki?

Durması güneş doğduğu ve battığı sürece mümkün olmadığından hareket edecektir.

aallla aalla ,aalla alla...

Sayın Ceenk

olmur ama hakkatanda...:p :)

Ceenk
31-01-2007, 12:13
Offffff AnnE'mmmm,, Süvari'mmm ve Svg.Darius offff,,

Ne deseniz, ne yapsanız, ne söyleseniz haklısınız boynum kıldan ince. Bundan sonra yazacaklarım, sadece boynumun kıl vaziyetine nasıl geldiğinden ibaret olur ki pek bi mana da taşıdığını sanmıyorum.:confused:

http://www.matriks.web.tr/MemberFiles/130-846207-20070131130301.JPEG

Buddha
31-01-2007, 13:01
İzmir de her ezana ALLAH nidaları atan Aslana mı benziyor yoksa banamı öyle geldi...

neron
31-01-2007, 16:26
Bence bu, Mondi Hojdonk'dan golü yedikten sonra çekilmiş...

Süvari
05-02-2007, 20:55
Ben aslında nerde kaldığını biliyorum...
Göstereceğim ama kadraj müsade etmedi...
desem inanmazsınız değilmi. *sorry::

344

AnnE
05-02-2007, 21:02
Elleşme orda kalsın Suvari...
EW beşlemelerine bakıp kafayı yemektense , YARISI DOLU bardağın o keyfini izleyelim bence.
Yarasın...